Вівторок
31 січ., 2023
    

Ukrainian English Polish

Путінізм як прототип гітлеризму, символ тотальної ненависті, брехні та убогості

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

putinizm-ce-gitlerizm

Перегорнувши численні трагічні сторінки минулого, Україна окріпла і впевнено йшла по цивілізаційному шляху, очищуючи себе і свою політику від підлих деструктивних впливів, цілеспрямовано розбудовуючи економіку, популяризуючи культуру і високі технології. Будувалися автомобільні сполучення, міста презентували яскраві плани майбутнього розквіту, налагоджувалася інфраструктура та зв'язки з найпрогресивнішими державами світу. Україна стала виходити на помітні місця в ІТ-індустрії. Українці впевнено демонстрували свій демократичний вибір. Усе йшло, здавалося б, своїм чередом по окресленому плану...

Як одного ранку нас розбудили ворожі винищувачі, у повітрі залунали тривожні сирени, земля раптом здригнулася й засіялась трупами, а наше небо - перестало бути мирним. Здавалося б, події 1945-го - це якесь дуже далеке минуле, котре більше не повториться. Нікому й в голову не могло прийти, що у 21 столітті людство зіткнеться зі ще одною ганебною і варварською війною! Але демонічна сила, не витримавши Світла, яке лилось з сонячної України, гадала інакше й прийняла рішення негайно знищити те, що було розбудовано і нажито тяжкою працею. Знову напустити темряву зі свого "Мордору". Виселити мільйони людей зі своїх домівок, зі своєї рідної землі-колиски й розпочати криваву різню в ім'я ненависті до України і всіх українців.

Цій демонічній нечистій силі ім'я - путінізм.

putinizm-jacopo-de-bologna
jacoppo-da-bologno
Фрагмент фрески з бенедектинського монастиря Помпоза (Abbazia di Pompoza Affreschi). Автор - італійський художник Vitale de Bologna, 1361 рік.  На ньому зображений образ Молоха-Сатани, який зжирає людей. Інший культурний і мистецький італійський діяч, який бачив цю фреску, Якопо Болонський незадовго до своєї смерті передрікав, що Сатана знищить мирний союз багатьох людей і почнеться війна Світла та Пітьми, після чого зляже на дні моря.

Типовий "путін" - це гопнік. Будь-яка слабість для нього - спроба ще більше розпоясатися. Гопніки - бояться впевненості. Гопніки - розуміють тільки силу і люблять гроші. Усіляку повагу та цінності - сприймають як слабість. Усе, що у них є - безглузді витівки й "царські" понти. З ними неможливо домовлятися з позиції розуму. Воно не знає, що таке дипломатія. Це дикун, який творить зло, а потім тікає від відповідальності. Це середньовічне чудовисько, яке колись зображали на картинах і гравюрах митці минулого. Його диявольські очі випромінюють - тиранію, хитрість, хижість, заздрість та жадобу.

На жаль, такого "путіна" породив сам російський народ. Ці постійні страх і нерішучість, ненависть до нового, самообман, лінощі, скупість і обмеженість. Любов до різних чуток і пліток ("денацифікація", "біолабораторії"). Неповага до чужого майна і чужої праці. Вічне бажання показати свою "силу", захопити чуже, відтіснити, виселити сусіда, відібрати, посягнути на чиєсь добро... Звісно, цьому сприяли і систематичні залякування та зашугування збоку ленінських, сталінських, а потім і путінських пропагандистів. Але й історичні передумови та відмінності тут також мають місце. Москва постала на місці диких лісів та непрохідних боліт, відсталих від європейської цивілізації, де в основному проживали різноманітні фіно-угро-тюркські племена. Отож, наратив про "ватника у шапці-вуханці біля танцюючих ведмедів" з'явився не просто так, він є дійсним правдивим відображенням історичного минулого Росії!

karta-moscovia-modva
історія України
Дика Московія на історичній мапі європейського картографа.

Путінізм мало чим відрізняється й від гітлеризму. Копіюючи "гітлерюгенд", російські генерали посилають на фронт малолітніх бійців як кулементне м'ясо й витратний матеріал (не ведуть облік, не забирають трупи). Однак замість того аби демонструвати хоробрість та мужність на полі бою, ті демонструють тотальне неуцтво, мародерство та людожерство, подібно андрофагам, здійснюючи військові злочини, масово грабуючи і убиваючи цивільних, насилуючи дітей і жінок, з жадобою викрадаючи матеріальні блага й усе цінне, що є на українській землі.

Надмірна самовпевненість, попри катастрофічні втрати, засліпленість квазі-історичністю, любов до різноманітного містицизму і окультної єресі - все це пов'язує путінізм з гітлеризмом. Гітлер взяв свастику, яка йому не належала й перетворив на "печатку диявола". Те саме фактично зробив путін, взявши собі символи гітлеризму, латинські літери Z/V й перетворивши їх на тавро своєї кривавої різні, позначаючи усюди, де ступає його сатанинська нога.

z-putinizm-russia-gitlerizm-nacizmРозбита колона російської військової техніки із зображеннями латинської літери "Z". Подібний знак використовувався військами нацистської Німеччини, його назва - "Вольфсангель" (Вовчий гак).

rosijski-okupanty-zlochyny
Screenshot 2022-04-20 0gdfg7-13-43
Російські окупанти та їх військові злочини в Україні.

Насправді, путін - ворог не тільки українського, а й російського народу. Жебрацьке укомплектування, голод та непридатність російської армії дивують світ, який вірив у міф про "другу найпотужнішу армію світу". Путін постійно брехав про НЕприсутність російських військ на Донбасі. Тепер він бреше російському народу про "спецоперацію". Путінізм приніс російському народу лиш одне - прокляття. Путін - це тяжкий "хрест", який росіяни будуть нести до кінця своїх днів за усіх замордованих і закатованих в Бучі, Бородянці, Ірпіні, Чернігові, Волновасі, Маріуполі, Харкові та інших містах, містечках і селах України, які постраждали від путінізму.

Screenshot 2022-04-rter20 07-12-29
rsz mariupol11
6cb265f-foj7x1xxsaqkwnh-format-jpg-name-4096x4096
Screenshot 2022-04-20 06-58-18

Виправдовуючи своє вторгнення в сусідню державу ніби-то боротьбою з "нацистами", Путін сам перетворив Росію на символ "рашизму", повністю копіюючи "методички" Гітлера. Хіба вдумайтесь: від російської окупації вже постраждали десятки тих, які колись воювали з нацистськими окупантами, пережили Другу світову й гілтерівські концтабори! А тепер їх на старості років на рідній землі наздогнав путінізм!

romanchenko-pomer-vid-rosijskogo-nazymuБорис Романченко, колишній в'язень нацистського табору Бухенвальд, помер від російських окупантів на 96-му році життя у Харкові. В його квартиру прилетів артилерійських снаряд, який спопелив усе.

Виправдовуючи своє вторгнення ніби-то боротьбою за російськомовних людей, він сам їх дотла знищує - Харків і Маріуполь тому підтвердження. Лише вміння громити, убивати, хаотично бомбити вже "готовими" ракетами та снарядами, як колись громили і нищили Київ монголи вдень і вночі своїми стінобитними машинами, дозволяє путіну досі тероризувати український народ та залишатися цілим.

Але і це - тимчасово.

Тому що, путінізм - це безкарність, бездушність і убогість, яка призведе до розпаду. Це невміння подивитися на себе зі сторони, мудро і уважно сприймати критику й різні точки зору. Це нелюбов до свободи і вільнодумства. Це шлях деградації і неминуча поразка.

Майже 100 років тому Гітлер, прикриваючись свастикою, несподівано напав на Європу. Фактично те саме сьогодні робить путін, топлячи Україну в крові. Загрожуючи усьому світу. Але маховик історії безпощадний - він перемолов Гітлера, перемолов Леніна і Сталіна, перемеле і Путіна.

ukraina-slava

Слава Україні!
Героям Слава!


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter, Telegram та Viber