П'ятниця
20 трав., 2022
   

Ukrainian English Polish

Путінізм як прототип гітлеризму, символ тотальної ненависті, брехні та убогості

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

putinizm-ce-gitlerizm

Перегорнувши численні трагічні сторінки минулого, Україна окріпла і впевнено йшла по цивілізаційному шляху, очищуючи себе і свою політику від підлих деструктивних впливів, цілеспрямовано розбудовуючи економіку, популяризуючи культуру і високі технології. Будувалися автомобільні сполучення, міста презентували яскраві плани майбутнього розквіту, налагоджувалася інфраструктура та зв'язки з найпрогресивнішими державами світу. Україна стала виходити на помітні місця в ІТ-індустрії. Українці впевнено демонстрували свій демократичний вибір. Усе йшло, здавалося б, своїм чередом по окресленому плану...

Як одного ранку нас розбудили ворожі винищувачі, у повітрі залунали тривожні сирени, земля раптом здригнулася й засіялась трупами, а наше небо - перестало бути мирним. Здавалося б, події 1945-го - це якесь дуже далеке минуле, котре більше не повториться. Нікому й в голову не могло прийти, що у 21 столітті людство зіткнеться зі ще одною ганебною і варварською війною! Але демонічна сила, не витримавши Світла, яке лилось з сонячної України, гадала інакше й прийняла рішення негайно знищити те, що було розбудовано і нажито тяжкою працею. Знову напустити темряву зі свого "Мордору". Виселити мільйони людей зі своїх домівок, зі своєї рідної землі-колиски й розпочати криваву різню в ім'я ненависті до України і всіх українців.

Цій демонічній нечистій силі ім'я - путінізм.

putinizm-jacopo-de-bologna
jacoppo-da-bologno
Фрагмент фрески з бенедектинського монастиря Помпоза (Abbazia di Pompoza Affreschi). Автор - італійський художник Vitale de Bologna, 1361 рік.  На ньому зображений образ Молоха-Сатани, який зжирає людей. Інший культурний і мистецький італійський діяч, який бачив цю фреску, Якопо Болонський незадовго до своєї смерті передрікав, що Сатана знищить мирний союз багатьох людей і почнеться війна Світла та Пітьми, після чого зляже на дні моря.

Типовий "путін" - це гопнік. Будь-яка слабість для нього - спроба ще більше розпоясатися. Гопніки - бояться впевненості. Гопніки - розуміють тільки силу і люблять гроші. Усіляку повагу та цінності - сприймають як слабість. Усе, що у них є - безглузді витівки й "царські" понти. З ними неможливо домовлятися з позиції розуму. Воно не знає, що таке дипломатія. Це дикун, який творить зло, а потім тікає від відповідальності. Це середньовічне чудовисько, яке колись зображали на картинах і гравюрах митці минулого. Його диявольські очі випромінюють - тиранію, хитрість, хижість, заздрість та жадобу.

На жаль, такого "путіна" породив сам російський народ. Ці постійні страх і нерішучість, ненависть до нового, самообман, лінощі, скупість і обмеженість. Любов до різних чуток і пліток ("денацифікація", "біолабораторії"). Неповага до чужого майна і чужої праці. Вічне бажання показати свою "силу", захопити чуже, відтіснити, виселити сусіда, відібрати, посягнути на чиєсь добро... Звісно, цьому сприяли і систематичні залякування та зашугування збоку сталінських, а потім і путінських пропагандистів. Але й історичні передумови та відмінності також мають місце. Москва постала на місці диких лісів та непрохідних боліт, відсталих від європейської цивілізації, де в основному проживали різноманітні фіно-угро-тюркські племена. Отож, наратив про "ватника у шапці-вуханці біля танцюючих ведмедів" з'явився не просто так, він є правдивим відображенням історичного минулого та дійсності!

karta-moscovia-modva
Дика Московія на історичній мапі європейського картографа.

Путінізм мало чим відрізняється й від гітлеризму. Копіюючи "гітлерюгенд", російські генерали посилають на фронт малолітніх бійців як кулементне м'ясо й витратний матеріал (не ведуть облік). Однак замість того аби демонструвати хоробрість та мужність на полі бою, ті демонструють тотальне неуцтво, мародерство та людожерство, здійснюючи геноцид українського народу, масово грабуючи і убиваючи цивільних, насилуючи дітей і жінок, з жадобою викрадаючи матеріальні блага й усе цінне, що є на українській землі. Надмірна самовпевненість, попри катастрофічні втрати, засліпленість квазі-історичністю, любов до різноманітного містицизму і окультної єресі - все це пов'язує путінізм з гітлеризмом. Гітлер взяв свастику, яка йому не належала й перетворив на "печатку диявола". Те саме фактично зробив путін, взявши собі символи гітлеризму, латинські літери Z/V й перетворивши їх на тавро своєї кривавої різні, позначаючи усюди, де ступає його сатанинська нога.

z-putinizm-russia-gitlerizm-nacizmРозбита колона російської військової техніки із зображеннями латинської літери "Z". Подібний знак використовувався військами нацистської Німеччини, його назва - "Вольфсангель" (Вовчий гак).

rosijski-okupanty-zlochyny
Screenshot 2022-04-20 0gdfg7-13-43
Російські окупанти та їх військові злочини в Україні.

Насправді, путін - ворог не тільки українського, а й російського народу. Жебрацьке укомплектування, голод та непридатність російської армії дивують світ, який вірив у міф про "другу найпотужнішу армію світу". Путін постійно брехав про НЕприсутність російських військ на Донбасі. Тепер він бреше російському народу про "спецоперацію". Путінізм приніс російському народу лиш одне - прокляття. Путін - це тяжкий "хрест", який росіяни будуть нести до кінця своїх днів за усіх замордованих і закатованих в Бучі, Бородянці, Ірпіні, Чернігові, Волновасі, Маріуполі, Харкові та інших містах, містечках і селах України, які постраждали від путінізму.

Screenshot 2022-04-rter20 07-12-29
rsz mariupol11
6cb265f-foj7x1xxsaqkwnh-format-jpg-name-4096x4096
Screenshot 2022-04-20 06-58-18

Виправдовуючи своє вторгнення в сусідню державу ніби-то боротьбою з "нацистами", Путін сам перетворив Росію на символ "рашизму", повністю копіюючи "методички" Гітлера. Хіба вдумайтесь: від російської окупації вже постраждали десятки тих, які колись воювали з нацистськими окупантами, пережили Другу світову й гілтерівські концтабори! А тепер їх на старості років на рідній землі наздогнав путінізм!

romanchenko-pomer-vid-rosijskogo-nazymuБорис Романченко, колишній в'язень нацистського табору Бухенвальд, помер від російських окупантів на 96-му році життя у Харкові. В його квартиру прилетів артилерійських снаряд, який спопелив усе.

Виправдовуючи своє вторгнення ніби-то боротьбою за російськомовних людей, він сам їх дотла знищує - Харків і Маріуполь тому підтвердження. Лише вміння громити, убивати, хаотично бомбити вже "готовими" ракетами та снарядами, як колись громили і нищили Київ монголи вдень і вночі своїми стінобитними машинами, дозволяє путіну досі тероризувати український народ та залишатися цілим.

Але і це - тимчасово.

Тому що, путінізм - це безкарність, бездушність і убогість, яка призведе до розпаду. Це невміння подивитися на себе зі сторони, мудро і уважно сприймати критику й різні точки зору. Це нелюбов до свободи і вільнодумства. Це шлях деградації і неминуча поразка.

Майже 100 років тому Гітлер, прикриваючись свастикою, несподівано напав на Європу. Фактично те саме сьогодні робить путін, топлячи Україну в крові. Загрожуючи усьому світу. Але маховик історії безпощадний - він перемолов Гітлера, перемолов Леніна і Сталіна, перемеле і Путіна.

ukraina-slava

Слава Україні!
Героям Слава!


Поділитись статею у соцмережах:


Підписатись на електронну розсилку нових матеріалів:

blog comments powered by Disqus