П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Чому «Z»? Одна з версій.

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 4

Російський нацизм, або що означає літера Z

Пропонуємо допис з інтернету, у якому автор роздумує над тим, що ж послужило причиною того, що російські душогуби звернулись до, здавалось, чужої їм латинської літери "Z" й зробили символом свого рашиZму. Чи було це випадково?


Версій багато.

От тільки, аналізуючи нелюдські звірства і жорстокість московитів, отримавших звання “рашистів”, мимоволі, приходиш до висновку, що ціль “спецоперації” - знищення українства і всього з ним пов’язаного. А для виживших (знаючи свободолюбивий український дух) створити умови концтабору для проведення “денацифікації”, тобто деукраїнізації й манкуртизації.

Може це й стало мотивом вибору московитськими «денацифікаторами» символу Z для “хрестового” походу в Україну?

Адже, саме літера Z використовувалася в Заксенгаузені — нацистському концентраційному таборі в Оранієнбурзі, за 35 кілометрів на північ від Берліна.

zeksenhazen

Це саме той концтабір, де у спеціальному блоці/бункері «Целленбау» для утримання особливо небезпечних ув’язнених, фашисти утримували Степана Бандеру (може й це вплинуло на вибір символу рашистами).

Це саме той концтабір, який після звільнення ще п’ять років використовувався як пересильний табір НКВС.

Заснований він був у числі перших концтаборів у Німеччині і, за деякими відомостями, мав стати «зразком для наслідування» іншими концтаборами, як за облаштуванням, так і з поводженням з в’язнями. Центральна брама табору була увінчана всесвітньо відомим цинічним написом «Arbeit macht frei» («Праця звільняє»).

За підрахунками істориків, у Заксенгаузені від голоду, хвороб та тортур загинуло щонайменше 100 тисяч людей.

Станція Z — так називалася побудована в 1942-му окрема будівля за територією табору, де провадилися масові вбивства ув’язнених.

stanciya-z

Спочатку їх розстрілювали. Для цього було встановлено спеціальну конструкцію, так званий «тир»: людину розтягували, не дозволяючи їй поворухнутися, а охоронці вправлялися на в’язні у стрільбі.

У 1943 році в Z змонтували газову камеру, куди часто людей відправляли одразу, минаючи навіть пункт реєстрації в таборі, тому не можна сказати точно, скільки ув’язнених загинуло саме тут.

1498704

У перші роки після відкриття табору тіла політичних ув’язнених та полонених відвозили в крематорії Берліна, але кількість жертв зростала, і незабаром у Заксенгаузені збудували свій власний крематорій із чотирма муфельними печами. Він не простоював: тут спалювали не лише отруєних газом в’язнів, а й померлих від хвороб, виснаження, жорстокого поводження.

1646725843 sachse5

У спеціальному блоці «Целленбау» для утримання особливо небезпечних ув’язнених, перебував Степан Бандера (може це також вплинуло на вибір символу рашистами).

Факт: У квітні 1945 року в’язнів Заксенгаузена було звільнено — але сам табір, існувати не перестав. Вже в серпні сюди перевели спецтабір НКВС, де містилися інтерновані, колишні офіцери вермахту, колишні військовополонені громадяни СРСР. У період «денацифікації» тут померло 12 тисяч людей. Лише навесні 1950-го табір було закрито.

Через шість років на території Заксенгаузена було засновано національний меморіал. Будинки, що найбільш збереглися (сторожові вежі, ворота концтабору, печі крематорію, кілька бараків) реконструювали, а територію колишнього концтабору відкрили для відвідування як меморіальний комплекс.

***

Пройшло більше 70 років від дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а криваву справу Гітлера несподівано продовжив диктатор Путін. Символи Z і V, а точніше зіг-руни, які використовувалися різними дивізіями і військовими з’єднаннями Верхмахту та SS, сьогодні використовуються регулярними військами РФ, які мало чим поступаються нацистам. До прикладу, формування "SS-Sonderkommando" було утворене з зеків, браконьєрів, садистів, насильників, алкоголіків, психопатів та інших покидьків. Гітлер цей загін називав "штрафниками". Пізніше він був перейменований в "SS-Dirlenwanger" (під командуванням військового злочинця Оскара Дірлевангера). Цю орду ніхто не хотів навіть брати у полон. Усе тому, що вони не були воїнами, а виконували брудні та криваві доручення й завдання, зокрема по зачистці мирного населення. Наприклад, винищення польських та білоруських сіл (Хатинь, Борки та інші). Вони також брали участь у Варшавській різанині (придушення Варшавського повстання 1944 року).

Все це один в один відповідає сьогоднішнім звірствам, що творили і творять російські війська в 2022 році (!), наприклад геноцид українців на Київщині! Хтось іще сумнівається, що армія РФ і є тими неонацистами, про яких говорять хворий на голову Путін і його соратники?

Гітлерівські нацисти:

zodnerkommando-ss

278705858 554141399413761 175485154999109593 n

Путлерівські нацисти:

russian-nazi-army

cnn-russian-soldier-killed-ukrainian-peace-people

genocide-putin

Цікавий факт: у одного із заблокованих нами рашистських інтернет-тролів, на його персональній сторінці у розділі "інтереси - улюблені фільми" було вказано: "Дьявольский доктор Z". Ми знайшли у Вікіпедії цей фільм, виявляється це старий чорно-білий триллер 1966 року випуску, який розповідає про те як один хірург-шизофренік та його донька проводять різноманітні досліди з метою перетворити нормальну людину на контрольованого убивцю. Подібне черговий раз доводить якими мракобісами, убивцями і нелюдами є рашисти!

6b0e4875d49bca4eca811251cb3ed4aa

Одне можна з упевненістю тепер сказати - ці перевертні повторять шлях гітлерівців ПОВНІСТЮ і будуть в кінцевому результаті так само привселюдно засуджені на трибуналі, а потім страчені, як це було колись.

Також важливо наголосити: війна йде не тільки на полі бою. Йде психологічна війна. Війна символів та ідей. Тримаймося і будьмо уважними.

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber