Четвер
18 лип., 2024
     

Ukrainian English

Як купити хороший акумулятор для телефону? Кілька хороших порад

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

jak-obraty-batareyu-dlya-telefonu

У процесі того, як користувач використовує свій смартфон, може настати момент, коли необхідно замінити акумулятор на новий. З цим стикаються абсолютно всі, тому навіть батарея Samsung  або акумулятор для айфона можуть вийти з ладу. У такий момент кожен задається питанням, чи варто йому вибирати оригінальний акумулятор або, можливо, недорогий аналог. Цей посібник допоможе відповісти на це питання.

Ціна батареї телефону

 Найчастіше це основний аргумент, який впливає на вибір акумулятора. Копії батарей у кілька разів дешевші, ніж оригінальна продукція, тому низька ціна приваблива для багатьох. Однак не завжди якість може бути належного рівня. Оптимальний варiант акумулятора для смартфона lenovo знайдете тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/lenovo

Чи безпечні аналоги?

 Кожен, хто хоч трохи цікавиться світом сучасних технологій, напевно чув історії про вибухи смартфонів, які завдавали шкоди своїм власникам. Так, такі неприємності трапляються, але трапиться подібне може навіть з оригінальною АКБ в абсолютно новому телефоні. Тому аналогів боятися не варто, але і купувати товар у сумнівного продавця теж не варто. Для смартфона ZTE якiсну батарею знайдете тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/zte

На що звернути увагу під час вибору акумулятора?

 Через те, що в продажу знайдеться величезний вибір батарей для телефонів, то зробити правильний вибір складно. Звісно, акумулятор насамперед має відповідати моделі телефона. Однак мало хто знає, якою має бути його ємність, тип або виробник.

  1. Ємність. При виборі АКБ багато людей керуються значенням, що виражається в мАг. Тобто, чим воно вище, тим довше зможе працювати телефон на одному заряді. Однак варто розуміти, що на деяких підробках, може бути вказана ємність, яка не відповідає дійсності.
  2. Технологія. Тип батареї є ще одним важливим параметром. Якщо характеристики телефону не обмежують нас, то варто вибрати літій-іонні або літій-полімерні акумулятори. Ці батареї зроблені із сучасних компонентів, які не мають ефекту пам'яті. Вони дають змогу в будь-який час під'єднати зарядку, не завдаючи при цьому шкоди для накопичувача.
  3. Виробник. Розглядати до покупки батареї від no name виробника взагалі не варто. Що стосується аналогів, то бренд має бути досить відомим і мати хорошу репутацію серед користувачів. Щодо оригінальної продукції все зрозуміло, адже акумулятор має бути виготовлений на тій самій фабриці, що й пристрій.

Заміна батареї

Річ у тім, що сучасні мобільні телефони є моноблоками і не мають знімних елементів корпусу. Тому для заміни акумулятора знадобиться повне розбирання телефону. Звісно, за наявності відповідного інструменту і "прямих" рук зробити заміну можна і самому. Однак варто розуміти, що всі дії виконуються на власний страх і ризик. Своєю чергою, ми рекомендуємо в таких ситуаціях звертатися до спеціалізованих сервісних центрів, які дають гарантію на послуги, що надаються.