П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Усі події Національної Опери України у Києві

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

nacionalna-opera-ukrainy

Національна опера України була заснована ще у 1867 році, й зараз вона відкрила для своїх шанувальників 154-й сезон. На жаль, у сучасному світі Опера як жанр мистецтва вже не користується такою популярністю, як в колишні часи. Проте, на сцені продовжують відбуватися постановки класичних творів. Тепер в них вносяться невеликі зміни, в основному пов'язані з новим високотехнологічним обладнанням та сучасними хореографічними ідеями. Як би там не було, але відвідавши Київську Оперу, глядачі на довгий час залишаються під неймовірними враженнями. Очевидно, тут не обходиться без театральної магії.


5 лютого 2022 р.
МАДАМ БАТТЕРФЛАЙ

Твір італійського композитора Джакомо Пуччіні вже давно став класикою оперного мистецтва. Чималий внесок у це внесла Соломія Крушельницька, українська оперна співачка із неймовірним сопрано. Саме завдяки їй історія японської гейші Чіо-Чіо-Сан і американського офіцера Пінкертона знайшла друге дихання і отримала вічне життя.

madam-butterfly

Сюжет опери драматичний: чиста і світла любов обернулася обманом і зрадою. Емоційне напруження твору неймовірне. Кожна Арія звучить на межі людських можливостей. Це саме те, за що так люблять оперу.

Початок о 19-00


16 лютого 2022 р.
КАРМЕН

Любов здатна змінити людину до невпізнання. Нерідко вона штовхає на божевільні вчинки або валить його в безодню ревнощів, злості або апатії. Любов може зробити неймовірно щасливим. Або ж залежним від об'єкта своєї пристрасті. Це прекрасно відомо підступним серцеїдкам і серцеїдам, цим вони абсолютно не соромляться користуватися.

karmen-opera

Фатальна красуня Кармен, для якої чужі глибокі почуття, з легкістю готова маніпулювати закоханим в неї офіцером, перетворивши його в свою іграшку до тих пір, поки він їй не набридне. Ось тільки вона не врахувала одного: засліплений ревнощами і невтішний у своєму горі чоловік здатний на жахливі вчинки. Трагедія була вирішена.

Вас чекає темпераментна історія з сумним кінцем, наповнена прекрасною музикою Ж. Бізе і приголомшливими вокальними партіями.

Початок о 19-00 


18 лютого 2022 р.
ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО

Чудова балетна вистава у супроводі музики неперевершеного композитора Петра Чайковського давно стала класикою. Навряд чи знайдеться людина, яка б не знала про «Лебедине озеро» і не змогла б наспівати мотив «Танцю маленьких лебедів».

lebedyne-ozero

В основі історії покладено стародавній німецький епос, в якому є все, що тільки здатне зачепити за живе: любов, зрада, добро і зло. Твір до країв сповнений емоціями, котрі ідеально передають професійні танцюристи балету. Складні балетні арабески, фуете, кабріолі, па-де-ша та інші рухи доповнюють і підкреслюють їх, передаючи в зал для глядачів.

Складні і яскраві декорації додатково додають магії, яка буде відбуватися на сцені. Занурення в атмосферу чарівництва гарантовано.

Початок о 19-00