П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

ТОП-3 причини купити PlayStation 5 уже зараз

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

playstation5

Ще довгі роки будуть вестися суперечки щодо того, який пристрій крутіше — ПК або консоль. Але однозначно у другого варіанту є свої шанувальники. Особливо з огляду на такий гаджет, як PlayStation 5, що доступний широкому колу споживачів, наприклад, на сайті Retromagaz https://retromagaz.com/ps5-konsoli. Розповімо кілька ключових переваг згаданої консолі.

Причина перша — зворотна сумісність консолей 

Ключова перевага для тих, хто роками збирав власну бібліотеку ігор на 4 PlayStation. При цьому не потрібно хвилюватися щодо того, як запуститься картинка. Користувачі окремо хвалять поліпшене зображення і фреймрейт. Багато в чому це можливо внаслідок вдосконалення патчів від виробників. Причому це актуально як для цифрових ігор, так і тих, що купувалися на дискових носіях.

Причина друга — поліпшена робота PlayStation Store

Якщо раніше власники консолей стикалися з уповільненою роботою магазину, тепер її просто не існує. А все тому, що тепер його інтегровано у саму консоль. Саме тому:

  • прискорилася навігація відділами;
  • стало просто знайти ту саму гру, особливо в період розпродажів;
  • спростилося управління.

Не варто забувати й про постійні знижки, що найпростіше відстежувати у власному магазині. Ціни вказано в гривнях, тож ви одразу знаєте скільки заплатите за окрему пропозицію, не втрачаючи час із конвертером валют.

Причина третя — покращений джойстик 

На особливу похвалу заслуговує модернізований геймпад. Інженери замінили застарілі вібромоторчики на особливі приводи. Завдяки їм поліпшується тактильна передача і стає легко відстежити дії на екрані. Пересування льодом, стрільба з лука або стрибки по деревах відчуваються буквально кінчиками пальців. І для цього не потрібно проводити особливих налаштувань, достатньо лише ввімкнути гру.

Не варто забувати, що управління у такий спосіб розкриє нові можливості будь-якого сюжету. Найголовніше — відчуття від датчиків автоматично стають доступними навіть у старих іграх, що було випущено кілька років тому.