Четвер
18 лип., 2024
     

Ukrainian English

Програма лояльності від казино Лавина з гідними бонусами

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Лавина

Гральний заклад Лавина - це справжнє братство гравців, де кожен з них може розраховувати на лояльність, зручність і безпеку. Але також у гравців є можливість скористатися оригінальними бонусними пропозиціями, щоб кожен отримав у володіння додаткові безкоштовні обертання або реальні гроші на рахунок. Ігрова сесія будь-якого гравця буде максимально комфортною, потрібно лише вивчити правила і вимоги, отримуючи загальний пакет інформації.

Бонусна програма: умови і правила

Уже після реєстрації гравці можуть отримати вітальний пакет сумою до 50 000 гривень. Його суть в тому, що на кожен депозит з 1 по 10 можна отримати від 100 до 200% нарахувань. Щоб отримувати бонус кожен раз необхідно поповнювати баланс на мінімальну суму від 100 гривень. Кожен бонус на депозит дозволить повернути до 5000 гривень, що досить вигідно. Вейджер становить х14.

Надалі кожен гравець стає учасником програми лояльності, отримуючи бронзовий або срібний статус. Коли основний бездеп 2021 відіграний, тоді можна отримувати й інші подарунки в статусі VIP. Щотижня гравці мають право повернути до 11% витрачених грошей в залежності від статусу. Також в індивідуальному порядку надається 77 безкоштовних обертань. Їх можна отримати в тому випадку, якщо звернутися після всіх дій в адміністрацію через технічну підтримку. У цьому форматі подарунка вейджер відсутня.

Лояльність і переваги клубу Лавина

Завдяки постійним акціям та бонусам гравці можуть розраховувати на прекрасні доповнення та переваги:
  • нагороди за активність;
  • «безкоштовні» гроші;
  • різноманітні привілеї;
  • подарунки на день народження.
Час від часу відбувається організація різних турнірів і заходів. З їх допомогою гравці ще додатково отримують привілеї різного формату. Але в цьому випадку необхідно брати участь в цих заходи, заздалегідь здобувати навички та формувати ігрову стратегію.