Субота
22 черв., 2024
     

Ukrainian English

Огляд лінії букмекерської контори Betcity

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Betcity

Букмекерська контора Betcity - відомий на ринку СНД беттінговий бренд, який надає свої послуги за ліцензією Кюрасао. Свою діяльність оператор веде з 2004 року. Приймає ставки у двох режимах: прематче і live.

У першому випадку рівень маржі в БК становить близько восьми відсотків, маржа в Бетсіті лайв знаходиться на рівні 12-15% залежно від події.

Офіційний сайт БК Бетсіті

Користувачі в Україні для гри в цій БК можуть використовувати російську версію. Української локалізації у сайту, на жаль, поки немає. Однак, портал оператора доступний на інших мовах:

  • англійський;
  • македонський.

Також потрібно відзначити, що зараз всі користувачі після входу на сайт БК потрапляють на його оновлену версію. При цьому, розробники залишили можливість активації старої версії порталу, яка за час свого існування полюбилася багатьом гравцям.

Реєстрація в БК

Для того, щоб робити ставки в БК Betcity, гравцеві потрібно пройти реєстрацію. Процедура обов'язкова, займає не дуже багато часу. Беттору потрібно придумати логін і пароль, обрати валюту ігрового рахунку, яку вже не можна буде змінити після реєстрації, вказати свою електронну пошту, телефон, країну проживання.

Після реєстрації гравець може увійти в свій Особистий кабінет. Основні функціональні можливості-управління рахунком, поповнення і виведення грошей, налаштування ігрового профілю.

Бетсіті лайв

Лінія в букмекерській конторі Бетсіті

Лінія оператора досить широка - представлено близько тридцяти різних дисциплін для онлайн парі. Найкраще розписаний футбол, баскетбол, хокей, теніс, бейсбол. Також в цій БК можна поставити на крикет, кіберспорт, регбі, фігурне катання, футзал, шахи, формулу 1, більярд й навіть політику і культуру.

У кожного зареєстрованого гравця є можливість додавати види спорту і окремі події до власного списку "вибраного". Крім того, популярні події оператор пропонує гравцям окремої вкладної.

Служба технічної підтримки

Зв'язатися зі службою підтримки букмекера клієнти можуть прямо з офіційного сайту через форму швидкого чату. Крім того, консультацію можна отримати в телеграмі через бота – @betsbcbot.

Акції оператора

Акції та бонуси – не найсильніша сторона цієї букмекерської контори. Так, нові клієнти БК можуть отримати за реєстрацію фрібет на суму до 187 грн. Крім того, користувачі можуть розраховувати на отримання кешбека за невдалі ставки, а за експреси контора збільшує виграш беттора на п'ять відсотків.

Фінансові інструменти

Для проведення фінансових операцій в БК доступний великий список популярних на території СНД платіжних систем. У їх числі банківські карти, електронні гаманці Ya Money, Webmoney, Skrill, ecoPayz.