Середа
24 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Гриби заповідників і національних природних парків Карпат

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

gryby-ua

Монографію присвячено мікофлорі основних об'єктів природно-заповідного фонду Українських Карпат. У ній максимально повно зібрано й проаналізовано інформацію з літературних джерел, а також гербаріїв України, однак основою є власні багаторічні дослідження авторів.

Представлено список грибів і грибоподібних організмів (2704 види, 342 роди, 74 порядки, 25 класів), що значною мірою відображає весь склад мікофлори Українських Карпат. Розглянуто видовий склад грибів регіону та їх розподіл за заповідними об'єктами і основними біотопами. Список грибів наведено у формі таблиці, в якій види рознесені за заповідними об'єктами. Ця таблиця фактично є першим критичним узагальненням видового складу грибів Українських Карпат і може використовуватися для подальшого вивчення мікофлори заповідних об'єктів регіону. Досліджено поширення видів грибів, внесених до Червоної книги України, встановлено їх нові місцезростання.

Для природоохоронців Карпат, адміністрацій заповідників і національних природних парків регіону, дослідників гірських екосистем Європи та всіх, хто цікавиться мікологією. Також для викладачів вищих навчальних закладів і студентів, які виконують відповідні кваліфікаційні роботи на території Українських Карпат.

Читати книгу онлайн


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber