Субота
20 лип., 2024
     

Ukrainian English

Що краще: курси англійської мови або репетитор

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Курси англійської мови у Харкові

Планується поїздка за кордон, а ви відчуваєте, що потрібно підтягнути інгліш? Через нестачу знань не бажаєте пропустити під час подорожі цікаві місця і знайомства? Тоді прийшов час зайнятися цим питанням! Якщо ви бажаєте вивчити англійську мову, у вас є два варіанти: курси або репетитор. У навчальних центрах зазвичай проходять заняття в групах по 10 чоловік. А репетитори з англійської надають індивідуальні уроки. Як зрозуміти, що підійде саме вам?Розглянемо 4 критерії, які допоможуть зробити правильний вибір.

Критерій 1. Репетитор англійської мови VS школа - підтискають терміни?

Визначте для себе, наскільки швидко вам необхідно досягти потрібного результату:

  • Мінімум 0,5 року - тоді у вас є час піти на курси англійської в Харкові.  Таким чином ви зможете ґрунтовно, не поспішаючи, пройти всю програму навчання.  В кінці курсу вам вручать диплом про отримання освіти, що послужить чималим плюсом в професійному зростанні.
  • Кілька тижнів - якщо поїздка на носі, і часу залишається зовсім небагато, тоді варто звернутися до репетитора англійської. Він зможе підібрати індивідуальну програму і графік навчання, з огляду на ваші обставини, завдання і цілі. Наприклад, ви бажаєте поліпшити вимову або аудіювання, освоїти специфічну лексику або освіжити в пам'яті знання, отримані раніше.

Розглядаючи вивчення Інгліш з точки зору часу, яким володієте, ви зможете вирішити для себе, який формат навчання підійде саме вам.

Критерій 2. Де вам хочеться вчити англійську в Харкові - вдома чи в школі

Щоб вибрати такий спосіб навчання, який ідеально відповідає вашим обставинам, постарайтеся об'єктивно оцінити свою ситуацію:

  1. Курси - вибирайте їх, якщо ви з-поміж людей, які не можуть довго сидіти вдома. Вам подобається кудись їздити, десь бувати, знаходиться в компанії однодумців? Домашні обставини не дозволяють зосередитися на заняттях? Тоді школа англійської у Харкові - той формат, який вам потрібен.
  2. Репетитор з англійської - він може приїхати до вас додому або провести урок по відеозв'язку. Вам незручно добиратися на курси, сімейні обставини не дозволяють надовго відлучатися з дому, у вас ненормований робочий графік? Тоді індивідуальні заняття - ваш вибір.

Якщо уроки будуть проходити в комфортному для вас місці, ви зможете швидше і якісніше досягти бажаного результату.

Критерій 3. Що дешевше: школи англійської мови або репетитори?

Зазвичай уроки з особистим викладачем стоять майже у 2 рази дорожче, ніж групові заняття. Щоб зробити правильний вибір, рекомендується враховувати наступні нюанси:

  • Якщо ви готові платити більше за те, щоб викладач приїжджав до вас у зручний для вас місце і час, підібрав індивідуальну програму навчання і в стислі терміни дав вам максимум знань - тоді вам потрібен репетитор англійської.
  • Вас не підтискають терміни, вам зручніше їздити на заняття в навчальний центр, ніж вчитися вдома, ви бажаєте заощадити без втрати якості знань - в такому випадку вибирайте курси.

Заздалегідь визначте бюджет, який згодні виділити на навчання.  Тоді вам буде легше вибрати спосіб вивчення англійської.

Критерій 4. Групові або індивідуальні заняття - що до душі особисто вам?

Варто визнати, що всі люди дуже різні.  У кожного свій темперамент, своє сприйняття, свої здібності. Коли ви переглядаєте, які є репетитори або школи англійської в Харкові, і замислюєтеся, на чому зупинити свій вибір, прислухайтеся до себе і своїх відчуттів:

  1. Ви - товариська, компанійська людина. Для вас дуже важливо перебувати в компанії людей. Це заряджає енергією, мотивує, змушує розвиватися і рухатися до наміченої мети. Якщо це опис - про вас, тоді уроки в групі дозволять швидко підвищити свій рівень.  Зазвичай на курсах велика увага приділяється спілкуванню і подолання мовного бар'єру.
  2. Віддаєте перевагу самотність і намагаєтеся уникати великих компаній? Чи відчуваєте себе ніяково, коли доводиться висловлюватися в присутності інших людей? Щоб навчання принесло користь, і ви не витратили даремно час і кошти, можливо, варто вибрати індивідуальні заняття.  Репетитори, які викладають англійську мову, намагаються знайти підхід до кожного свого учня. Про навички спілкування можете не хвилюватися - з учителем ви зможете вести невимушені бесіди на найрізноманітніші теми, і таким чином відпрацьовувати лексику і вимову. А найголовніше, ви не будете відволікатися і зможете з головою зануритися у вивчення англійської.

Перед вами стоїть вибір: піти на курси або знайти репетитора з англійської? Щоб визначитися в цьому питанні, проаналізуйте, як швидко вам потрібно вивчити мову, в якому місці це зручно робити, скільки грошей ви готові на це витратити і який формат для вас більш комфортний - індивідуальні або групові заняття.

У школі англыйскої мови «My English World», розташованої в центрі Харкова, передбачені уроки як в групі, так і з репетитором. Фахівці даного навчального центру допоможуть підібрати програму навчання, яка ідеально підійде саме вам. Знайдіть хорошого викладача, і вивчення мови принесе вам справжнє задоволення!

Курси англійської


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber