Середа
06 лип., 2022
   

Ukrainian English Polish

Британська королева терміново посилює кібербезпеку

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Британська королева і захист від хакерів

Як повідомляє британський інформаційний інтернет-ресурс "EXPRESS", королева і голова держави Сполученого Королівства Великої Британії Єлизавета ІІ скликала термінову нараду й віддала наказ посилити кібербезпеку в країні. Агенти британської розвідки зібрали і донесли інформацію, що готується масштабна кооперація російських і китайських хакерів на британський уряд і членів королівської родини.

koroleva-velykobrytanii-hakery

Ризики зламу Британської королівської інформаційної системи існували й раніше, але як повідомляється джерелом, на цей час вони є найвищими за увесь період. Ще в березні королева призначила Еліотта Аткінса своїм першим керівником служби інформаційної безпеки, намагаючись запобігти мережевим атакам. Місяцем раніше екс-голова "MI5" Ендрю Паркер був призначений головою її Королівського дому.

Як пише видання, ведеться також робота по підвищенню рівня знань персоналу королівської сім'ї про кібербезпеку, співробітники Єлизавети II і її наближених проходять додаткове навчання. 

Раніше спецслужби Великобританії й США опублікували спільний список рекомендацій для захисту від атак «російських хакерів».

National Cryme Agency

Що це все означає для нас? Для українців це повідомлення про російських хакерів на такому найвищому рівні, фактично, означає, що епоха кібервійни, про яку раніше писали тільки фантасти, офіційно настала. Політики б'ють на сполох. Ворожі один до одного сили та країни переходять на новий щабель протистояння - гібридний, інформаційно-технічний, де головним полігоном стає інтернет і цифрові пристрої. А відтак є загроза кібертероризму. Кожному українцію, малому та середньому бізнесу, а особливо керівництву нашої України, необхідно комплексно подбати про кібербезпеку та залучитися якомога більшим штабом ІТ-спеціалістів.

Нагадаємо, раніше ми вже опублікували "10 порад як захистити себе в інтернеті" - просимо максимально вивчити й поширити цей пост, а також подбати про власну цифрову безпеку і своєї родини.

- Культурно-історичний, просвітницький портал "Спадщина Предків"

Поділитись статею у соцмережах:


Підписатись на електронну розсилку нових матеріалів: