Субота
20 лип., 2024
     

Ukrainian English

День Зимового Сонцестояння

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 5

Зимове Сонцестояння

Шановне товариство, вітаємо вас з початком Зимового Сонцестояння!  Сьогодні найкоротший день у цьому році (Корочун) і одна з найважливіших астрономічних дат!

Тисячоліттями люди вшановували Сонце, розуміючи, що від його світла і тепла залежить їхнє життя на землі. Цей день мав величезне значення для всіх народів нашої планети, які жили в гармонії з природними циклами і будували своє життя відповідно до них. На Русі це свято, зазвичай, називали Зимовий Коловорот. Більшість язичницьких храмових споруд були орієнтовані саме на схід або захід Сонця у день зимового сонцестояння. Наші Пращури казали: «У глибокій темряві зароджується світло». 

Закликаємо всіх! Не будьте байдужими та прийдіть у цей день до лісу! Привітайтеся з деревами, прославте духів лісових, згадайте минуле Пращурів! Оберіть місце сили та запаліть своє вогнище, відкривши небесну, зоряну браму. Станьте у Коло, встановивши зв'язок Предками і Рідними Богами. Адже, цей день - один із небагатьох, коли і Небо, і Земля єднаються! Тож хай Прав, Яв та Нав взаємооновляться і подарують нове Сонце, яке освітить розум, подарують новий Вогонь - для наших душ, для наших сердець!

Побажайте сьогодні добра один одному, побажайте добра своїй країні! Адже кожен з нас - клітинка величезного, безкінечного Вселенського організму, тому у всіх нас з'явиться новий імпульс, новий шанс щось змінити і втілити заповітні плани і мрії!

Скиньте тягарі буденного життя, скиньте негативні програми, поборіть темряву, оновіться! Покладіть пожертву Вогню-Сварожичу і залиште требу лісовику. Отримаєте - щастя та радість перебування на цій землі, усвідомлення духовної сили і багатства!

Ще раз усіх вітаємо із Днем Зимового Сонцестояння та посилаємо Вам промені Дажбога!

Слава Сонцю! 

h6em5Gsr NA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber