Середа
24 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Що потрібно початківцю діджею. Поради від "Паті на Хаті Shop"

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

dj-obladnannya-jak-obraty

Збір першої діджейської установки - та ще завдання для початківців. Потрібно розібратися в багатьох речах і дізнатися про велику кількість девайсів, з якими доведеться працювати. І лише потім купувати необхідне DJ-обладнання для своєї творчості.

Зараз існує найрізноманітніший інструментарій, що задовольняє практично будь-які потреби діджеїв. Це дуже ускладнює ухвалення рішення про придбання того чи іншого варіанта. У цьому правильний вибір грає найважливіше значення у генеруванні якісного звуку. З усім цим належить розібратися в міру досвіду, але існує певний набір інструментів, обов'язкових для створення розкішних діджей-сетів. У цій статті ми перерахуємо інструменти, з яких потрібно починати при створенні своєї установки.

Пристрої введення

Знадобляться як мінімум два програвачі, або CD, або вініл. З їх допомогою ви мікшуватимете мелодії, створюючи яскраві феєричні звукові ефекти та колажі.

Якщо вибрано, переконайтеся в наявності USB-порту, за допомогою якого можна буде переносити записи з вінілу на ПК. Для контролю темпу та керування висотою звуку пристрій має бути оснащений фейдером. Краще вибирати програвач вінілових платівок з S-подібним звукознімачом, що позбавляє спотворень і зносу запису.

Мікшер

Для відтворення програвачів та плавного переходу між різними композиціями використовують мікшерні пульти, які є обов'язковою частиною установки діджея. З його допомогою виконуються різні прийоми та створюються ефекти.

Навушники

Щоб точно мікшувати музику, діджей повинен чітко чути мелодії, що відтворюються - для цього потрібні високоякісні навушники. Вони відіграють найважливішу роль визначенні таймінгу для ритмічного відтворення треків. При цьому діджею має бути комфортно перебувати у них. Цей фактор також враховуйте при покупці. Потрібно звертати увагу на вагу та гнучкість навушників - вони не повинні ламатися при прийнятті різних положень та згинанні.

Аудіосистема

Хоча більшість місць, де проводяться концерти, оснащені власною звуковою системою, непогано матиме й моніторні колонки. початківці діджею так зможуть чітко чути створювані мікси. Особливо це важливо під час навчання, у якому потрібна якісна домашня аудіосистема.

Контролер

Контролер дозволить виконувати композиції без використання CD-дисків або вінілових платівок. Таким чином, за допомогою програмного забезпечення ви зможете мікшувати треки. Цей пристрій успішно імітує функцію мікшерів та програвачів, полегшуючи маніпуляції з програмним забезпеченням. При цьому можуть використовуватися різні компоненти управління: сенсорні смуги, що призначаються клавіші з підсвічуванням, фейдери, поворотні вимикачі та ін.

Все це обладнання допоможе вам створювати перші вдалі треки. І надалі стати справжнім професійним діджеєм. Придбати його ви можете в інтернет-магазині "Паті на Хаті Shop", де надано широкий вибір товарів для створення музичних шедеврів.


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber