Неділя
16 черв., 2024
     

Ukrainian English

Підбірка українських музичних інтернет-радіостанцій

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

Українські інтернет-радіостанції

 

Радіо БАЙРАКТАР

Радіо Байрактар — всеукраїнська FM-радіостанція, що розпочала своє мовлення 7 березня 2022 року замість радіостанції «Русское Радио Україна». 19 травня 2022 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення офіційно переоформила позивні. Мережа Радіо Байрактар налічує 29 передавачів. В зоні впевненого прийому 79 міст України.

Радіо Байрактар

Армія FM

Армія FM — перше в Україні військове радіо. Радіостанція в FM-діапазоні охоплює Схід, Херсонщину, Київ, Житомир, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Полтаву, Бердичів та Новоград-Волинський. Ми служимо для захисників нашої Батьківщини. Ми підтримуємо наших воїнів інформаційно і підносимо їхній бойовий дух.

rsz army-fm-pokryttya

Тризуб ФМ

Тризуб FM - українська радіостанція патріотичного спрямування. Це радіо не дасть заснути. Постійно звучить динамічна музика з родзинкою. Гасло радіостанції — «Тризуб ФМ — радіо вільних людей». Перше радіомовлення відбулося 15 червня 2016 року. Радіостанція заснована лікарями-волонтерами з Запоріжжя, які відкрили в Карлівці (Донецька область) стоматологічний кабінет для бійців АТО/ООС. Мовлення починалося на потужностях 5-25 Вт. За підтримки спільноти, волонтерів і пожертвувань технічними матеріалами колективу вдалося наростити антенну щоглу, поліпшити студійне устаткування, покращити якість мовлення і довести потужність передавача до 1 кВт. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, видала волонтерській радіостанції "Тризуб ФМ" (ТОВ "ТРК "Тризуб ФМ") дозвіл на радіомовлення в зоні проведення АТО. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 27 грудня 2017 року. Радіостанція мовить на частоті 100,5 МГц у м. Торецьк, на 92,3 МГц - у м. Світлодарськ, на 98,2 МГц - у м. Мар'їнка, на 102,2 МГц - у с. Гнутове, на 90,5 МГц - у смт Новотроїцьке Донецької області та на 88,8 МГц у смт Станиця Луганська Луганської області. «Тризуб ФМ» стала 32-ю телерадіоорганізацією, яким дозволено тимчасове мовлення в зоні проведення антитерористичної операції.

radio-tryzub

РокРадіо UA

РокРадіо UA - єдине в світі online-радіо, на якому двадцять чотири години, сім днів на тиждень грає тільки україномовний рок/метал. Музика надзвичайно якісна та добірна. Увесь музичний матеріал надзвичайно якісно зведений, ви не почуєте тут "напівфабрикату". Гурти, які звучать на РокРадіо є кращими у своєму жанрі. В ефірі двічі на день виходять програми - об 11.05 та о 19.05 - Важкий День – тижневі новини української метал сцени. Тихоякось - те, що ви не почуєте більш ніде тихесенько, але відверто в авторській програмі Льохи Kазанцева. РокУрок - дотепно та зі знанням справи про українську рок музику в авторській програмі Kонстянтина Kоноховича. ПроРок – історичні нариси, все що ви не знали про українську рок музику. РОКіровка – інвентаризація двадцятки улюблених рок-хітів ефіру нашого радіо, та відзнака переможців. 

radio-rok-ua

Radio ROKS

Radio ROKS - перше українське для любителів рок-музики різного калібру: від закордонної рок-класики до сучасного українського року. Тут є все: музичні добірки, новини рок-музики, ранкові шоу, вікторини, хіт-паради, плей-лісти. Важливо, що в ефірі радіо РОКС можна передати повідомлення українським воїнам. Цікаво, що редакція радіостанції знаходиться у місті Києві на вулиці легендарного першовідкривача Трипільської культури Вікентія Хвойки. Радіо "РОКС" регулярно приймає на розгляд і прослуховування пісні від українських авторів і виконавців.

radio-roks

Радіо ПРОМІНЬ

UA:Радіо ПРОМІНЬ - другий канал Українського радіо, входить до Національної суспільної телерадіокомпанії України. За форматом — музично-розмовна молодіжна радіостанція. В ефірі часто звучить якісна добірна українська музика та класика. FM-мережа Радіо «Промінь» охоплює  64 населених пункти у 24 областях України, серед них 19 — обласні центри (у 2020 році планується освоєння переважної більшості цих частот). Мовлення триває цілодобово із Будинку Українського радіо на вул. Хрещатик, 26 у Києві.

radio-promin

КРАЇНА ФМ

КРАЇНА ФМ - 100% українське радіо. Тут говорять гарними питомими українськими словами без жодного суржика. Цілодобові музичні підбірки, подкасти, українські казки для дітей від Сашка Лірника, українська ритмотека, інструменталка, записи популярних українських телепередач ("Рандеву" Яніни Соколової, "Cognita Incognita" Тимура Филоненка), погода з Наталею Діденко та багато-багато іншого цікавого. Детально ознайомившись із матеріалами радіостанції, з'являється віра та надія у дійсно якісний український національний продукт. Радіостанція "Країна ФМ" розпочала мовлення 9 листопада 2016 року та доступна у 27 містах України та онлайн. Для тих, хто скучив, а може тужить і зараз за українською радіохвилею - Країна ФМ стане порятунком.

radio-kraina-fm

Є! РАДІО

Є!Радіо - українська музична інтернет-радіостанція, транслює популярні пісні лише українською мовою. Радіостанція веде цілодобове мовлення з 13-го травня 2008-го року. В ефірі звучать пісні в стилі рок, поп, хіп-хоп та денс. Велику увагу приділяють новим талановитим гуртам. В ефірі «Є! Радіо» ви не почуєте низькопробної музики і виконавців «однієї пісні». «Є! Радіо» має постійних слухачів і займає високе місце в інтернет-рейтингах по національному сегменту.

eradio-ua

Радіо ЛЕМ.fm

Лем.ФМ - перше лемківське радіо, виходить в ефір з 2011 року. Щовечора на LEM.FM звучать надзвичайно гарні пісні у виконні різних артистів, народних ансамблів, а також історичні, культурні, релігійні програми, публіцистика, бесіди, дискусії, репортажі. Лем.fm направду є досить вишуканим, насиченим і цікавим радіо.

lem-fm

Ух-радіо

Ух-радіо — українська недержавна музично-інформаційна радіостанція. Головна відзнака «УХ! Радіо» серед усіх радіостанцій на теренах України - ні слова чужою мовою. З часу свого заснування в ефірі цієї тернопільської радіостанції не прозвучало жодної іноземної пісні. Станція веде мовлення з 20 грудня 1998 року. З жовтня 1999 року станція перебуває в ефірі цілодобово, автоматизований ефір. У нинішньому форматі — з кінця липня 2004. Наприкінці 2008 року створено новий сайт, а вже у 2010 він з'являється оновлений. На початку 2009 року — відео та аудіо он-лайн.

uh-radio

ЕкоРадіо

ЕкоРадіо - українська онлайн радіостанція зі Львова. Щодня у програмі «Українське ретро» о 22.00 в ефірі лунають популярні українські хіти 70-80-х років. Щосуботи і неділі – з 19.00 до 22.00 – легендарна програма «Українська дискотека». У будні виходять «Новини» на початку кожної години з 8.00 до 20.00 від «Радіо Свобода». А також щосуботи об 11.00 «Суботнє інтерв'ю» й о 15.00 - «Історична Свобода».

eko-radio

Радіо SKOVORODA

Radio Skovoroda - українська недержавна радіостанція, заснована 2015 року у Львові чотирма однодумцями, які до цього працювали у різних ЗМІ, в тому числі радіостанціях: «FM Галичина», «Вголос», РадіоМан, Львівська хвиля, ТРК «Львів». За основу назви взято Григорія Сковороду, самі засновники так коментують своє ім'я: «Ми зупинилися на постаті Сковороди, бо свого часу він був таким новатором і навіть у деякому плані хіпстером». Одним із завдань радіо є формування класичного уявлення: українське - модне та прогресивне. Формат ефіру наразі дуже вільний, вести програми може зголоситись будь-хто, якщо має навички та має що сказати слухачам. Українське радіо, на думку засновників, має «стати модним». За перший тиждень роботи станція нарахувала 14 тис. слухачів ефіру. Музичний редактор ефіру, Артем Галицький, приділяє чимало уваги не тільки відомим виконавцям, але і новим українським іменам, які ще невідомі широкому загалу слухачів.

skovoroda-radio-ua

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber