Четвер
21 січ., 2021
      
завантаження...

Дізнайся походження свого прізвища

Рейтинг 3.3 з 5. Голосів: 125

Прізвище онлайн

Аналіз походження прізвищ онлайн - це етимологічне дослідження історії творення та походження прізвища. Така наука називається антропонімікою, а також ономастикою (від грецьких слів «антропос» - «людина» і «онома» - «ім'я»). Метою досліджень є виявлення інформації, яку несе в собі прізвище. 

Прізвища - цінне джерело для відтворення історико-культурної спадщини народу, окреслення його характерних індивідуальних рис. Історія прізвищ нерозривно пов'язана з історією країни, у середовищі якої вони виникли, усталися та функціонують.

Генеалогія українців

Одне із завдань нашого сайту - дізнатися таємницю генеалогії українського народу, побудувати родове дерево. 

Генеалóгія (від дав.-гр.γενεαλογία — «родовід», «сім'я» та дав.-гр.λόγος — «наука») — це наука, що вивчає походження та родинні зв'язки осіб, родовід людини або історію родів і сімей, іншими словами - це родознавство

Вивчення генеалогії може надати чимало подробиць про життя наших пращурів:

 • їх побут, вірування, звичаї і традиції;
 • професія, чим вони займались;
 • особливості менталітету і виховання;
 • суспільний устрій тих часів;
 • історичні події.

Родове дерево

Функції генеалогії

 • Дослідницька. Отримана інформація виступає складовим елементом, необхідним для таких наук, як етнографія і ономастика. Також цей напрямок є основою для історії, літератури, краєзнавства та інших суспільних і гуманітарних наук.
 • Спадкова. Є основною функцією, яка дала початок генеалогії як науки. Її особливість полягає у встановленні факту спорідненості з попередніми поколіннями.
 • Юридична. Завдяки фактам встановлення спорідненості, дозволяє довести право успадкування і розпорядження рухомим і нерухомим майном.
 • Біографічна. Дозволяє сформувати біографію окремих особистостей роду і цілої династії сім'ї.
 • Медична. Завдяки отриманню інформації про стан здоров'я предків можна своєчасно діагностувати захворювання, що передаються у спадок, і вжити необхідних заходів для збереження здоров'я.

Архіви

Походження прізвища онлайн

На сьогодні, у базі сайту "Спадщина Предків" понад тисяча тлумачень українських прізвищ та генеалогічних досліджень. Нам вдалося зібрати велику кількість унікальної інформації - стародруків, писемних пам'яток, давніх словників, метричних книг, енциклопедій і етнолінгвістичних збірників, а також підключитись до відкритих баз даних, що дозволяє швидко та професійно оперувати інформацією. 

Вам не потрібно більше займатись вивченням сотні книг та свідоцтв, ходити по архівам чи перегортувати тисячі сторінок в інтернеті!

Походження прізвища онлайн

Щоб дізнатись походження свого прізвища, зв'яжіться з нами за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Ми ознайомимо з умовами надання послуги та запропонуємо переглянути приклади виконаних робіт. Етимологічна довідка надається у вигляді "Диплому про походження прізвища" (електронний файл A4 у форматі .pdf, .png):

Фамільний дипломФамільний диплом у давньому стилі від дослідницького центру "Спадщина Предків". 

Як відбувається дослідження? 

 1. Спочатку проводиться семантичний аналіз прізвища. Виділяється твірна (коренева) основа та суфікси, закінчення.
 2. Далі проводиться тлумачення з допомогою ономастичних, етимологічних та лінгвістичних джерел. Додатково використовуються наукові праці і тлумачні словники топонімів, гідронімів, антропонімів, прізвищних та особих назв.
 3. Прізвище перевіряється на наявність в усіх доступних нам електронних базах, реєстрах, метриках, домових книгах, військових квитках, медичних картках, ревізійних списках, мартирологах, хроніках тощо.
 4. Враховується також географія поширення прізвища, вивчається топоніміка, краєзнавчі матеріали, геральдика, історичні писемні джерела.

Джерела:

Додатково у нас можна замовити:

 • Графічне оформленння родового (генеалогічного) дерева;
 • Графічне створеннях сімейних (фамільних) гербів;
 • Розробка сімейних (фамільних) веб-сайтів;
 • Реставрація старовинних родинних фото.

Наші партнери:

Генеалогічні ресурси України


Не забудьте поділитись статею у соцмережах та вподобати нашу сторінку:


blog comments powered by Disqus

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...