Вівторок
02 черв., 2020
завантаження...

Дізнайся походження свого прізвища

Рейтинг 3.3 з 5. Голосів: 114

Походження прізвищ онлайн

Нагадуємо, що у нашій спільноті діє послуга: Аналіз походження прізвищ онлайнАналіз прізвища - це лінгвістичне дослідження історії походження слова. Така наука називається антропонімікою, а також ономастикою (від грецьких слів «антропос» - «людина» і «онома» - «ім'я»). Метою антропонімічних досліджень є виявлення інформації, яку несе в собі прізвище. 

Генеалогія українців

Одне із завдань нашого сайту - дізнатися таємницю генеалогії українського народу, побудувати його родове дерево. 

Генеалóгія (від дав.-гр.γενεαλογία — «родовід», «сім'я» та дав.-гр.λόγος — «наука») — це наука, що вивчає походження та родинні зв'язки осіб, родовід людини або історію родів і сімей, іншими словами - це родознавство

Вивчення генеалогії може надати чимало подробиць про життя наших пращурів:

 • їх побут, вірування, звичаї і традиції;
 • професія, чим вони займались;
 • особливості менталітету і виховання;
 • суспільний устрій тих часів;
 • історичні події.

Родове дерево

Функції генеалогії

 • Дослідницька. Отримана інформація виступає складовим елементом, необхідним для таких наук, як етнографія і ономастика. Також цей напрямок є основою для історії, літератури, краєзнавства та інших суспільних і гуманітарних наук.
 • Спадкова. Є основною функцією, яка дала початок генеалогії як науки. Її особливість полягає у встановленні факту спорідненості з попередніми поколіннями.
 • Юридична. Завдяки фактам встановлення спорідненості, дозволяє довести право успадкування і розпорядження рухомим і нерухомим майном.
 • Біографічна. Дозволяє сформувати біографію окремих особистостей роду і цілої династії сім'ї.
 • Медична. Завдяки отриманню інформації про стан здоров'я предків можна своєчасно діагностувати захворювання, що передаються у спадок, і вжити необхідних заходів для збереження здоров'я.

Архіви

Походження прізвища онлайн

На сьогодні, у базі сайту "Спадщина Предків" понад тисяча тлумачень українських прізвищ та генеалогічних досліджень. Велика кількість унікальної інформації - стародруків, метричних книг, етнолінгвістичних збірників та історичних довідників дозволяє нам професійно та швидко оперувати інформацією. Вам не потрібно більше займатись вивченням сотні книг та свідоцтв, ходити по архівам чи перегортувати тисячі сторінок в інтернеті!

Походження прізвища онлайн

Щоб дізнатись походження свого прізвища, достатньо написати нам у Messenger на нашій сторінці Facebook і оплатити роботу спеціаліста. Впродовж 2-3 годин, в залежності від складності опрацювання інформації, Ви отримаєте етимологічну довідку у вигляді "Диплому про походження прізвища" (фамільний диплом в форматі .pdf, .png), який ви зможете роздрукувати та повісити у рамці:

Фамільний диплом
Фамільний диплом у давньому стилі від дослідницького центру "Спадщина Предків". Завантажити приклад»

Як відбувається дослідження? 

Спочатку ми проводимо семантичний аналіз прізвища. Виділяється твірна (коренева) основа та суфікси, закінчення. Згодом, відбувається тлумачення з допомогою ономастичних, етимологічних та лінгвістичних довідників (наприклад, В.Даль, С.Ожегов, І.Срезневський та ін.). Додатково використовуютьсчя наукові праці та словники вже з існуючими тлумаченнями прізвищних та особих назв (П.Чучка, М.Демчук, І.Кюршюнова та ін.). Далі прізвище перевіряється на наявність в усіх доступних нам ЕЛЕКТРОННИХ базах, форумах, реєстрах (наприклад, козацькі, військові реєстри, метрики, хроніки міст і сіл, й т.д.). Враховується також географія поширення прізвища, вивчається топоніміка і краєзнавство, геральдика, історичні джерела. 
 
Додатково у нас можна замовити:
 • Графічне оформленння родового (генеалогічного) дерева
 • Створення фамільних гербів
 • Розробка сімейних (фамільних) веб-сайтів
 • Реставрація старовинних фото
 • Генеалогічні дослідження, розвідка (пошуки в архівах, бібліотечний пошук)

Спробуйте, Вас чекає захоплююча подорож в минуле предків!

Не забудьте поділитись статею у соцмережах:


Прокоментувати:

blog comments powered by Disqus

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...