П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Карпати: 5 місць з дивовижними краєвидами

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Краєвиди Карпат

Ці благодатні, затишні гірські місця подарують відпочинок кожному, хто мріє провести його в Українських Карпатах. Пропонуємо ознайомитися з підбіркою карпатських місцин з незабутніми гірськими пейзажами, які подарують враження та натхнення мандрівнику на довгий час. 

Тисовець

Tysovets-768x429

По дорозі у Польщу в Карпатах є село Тисовець (Львівська область).Село знаходиться високо у горах, тому ви одним з перших зустрінете новий день разом зі сходом сонця. Навколо села багато дерев’яних будинків для оренди. Незалежно від пори року пейзажі виглядають вражаюче.

Дземброня

Dzembronya-768x512

Село в Івано-Франківській області заховане від очей людини на порозі Чорногірського хребта. Всього 2 години сходження і ви на вершині, з якої відкривається неймовірний краєвид. Приємним бонусом стануть дивовижна кухня і карпатський колорит.

Криворівня

Kryvorivnya-768x467

Місце в Івано-Франківській області, де творилася історія. Крім своєрідного гуцульського світу та Карпатських гір, село може похвалитися дерев’яною архітектурою і безліччю музеїв. Тут деякий жили Іван Франко та Михайло Грушевський. У Криворівні також знімали український фільм Тіні забутих предків.

Мукачево

mukachevo

Один з найбільш унікальних регіонів. Недарма це місто називають серцем Закарпаття. Безліч фестевалей, які тут проходять протягом року, не дадуть занудьгувати. А замок Паланок і панорама гір по-справжньому вас здивують.

Міжгір'я

tild3564-3037-4130-a565-306335363539  6

Цей районний центр на Закарпатті не тільки покаже вам красу Карпат, а й порадує озером Синевир – найвідомішим та найбільшим в українських горах. Максимальна глибина водойми – 22 метри. Тревел-блогер Вероніка Потоцька стверджує, що в цьому місці можна за два-три дні відновити сили, як за тиждень на морі.

Джерело

- Культурно-історичний портал "Спадщина Предків"


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber