Субота
16 січ., 2021
      

Правила сайту


Правила сайту "Спадщина Предків"

Загальні положення

 1. Сайт Spadok.org.ua - інформаційно-аналітичний інтернет-ресурс. 
 2. Користувачем сайту є кожен, хто перейшов на сайт spadok.org.ua.
 3. Кожен користувач в обов'язковому порядку повинен дотримуватися чинних Правил сайту.
 4. Редакція сайту встановлює Правила сайту і залишає за собою право змінювати їх. 
 5. Редакція готова розглянути будь-які побажання і пропозиції Користувача щодо роботи ресурсу. Ми максимально відкриті до усіх зауважень та ініціатив. Надсилайте свої листи на офіційну електронну пошту, вказану нижче в Основних положеннях.

Основні положення

Про матеріали сайту та їх використання

 1. Розміщені на сайті матеріали беруться з відкритих джерел і публікуються виключно для ознайомлення. Усі права на матеріали належать їх авторам.
 2. Редакція сайту не завжди поділяє думку авторів, і не несе відповідальності за їх достовірність, якість, повноту, правдивість, а також наслідки понесені в результаті використання тої чи іншої інформації сайту.
 3. У разі виникнення будь-яких запитань, зауважень, скарг, пропозицій чи претензій збоку Користувача або третіх осіб - будь ласка, повідомте редакцію сайту у формі листа за офіційною електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 4. Будь-яке електронне копіювання, розповсюдження, а також повне або часткове використання матерiалiв веб-сайту spadok.org.ua дозволяється за умовою вказаного активного гіперпосилання https://spadok.org.ua і підпису "Культурно-історичний портал "Спадщина Предків".  
 5. Для будь-яких друкованих видань - публікація матеріалів сайту дозволяється з письмової згоди редакції сайту по e-mail.
 6. Для телебачення (TV-канали, TV-етери), інтернет відео-платформ (наприклад Youtube) чи аудіо-платформ (напр. Soundcloud), FM-радіостанцій - дозволяється безкоштовне використання при усному посиланні на веб-сайт «Спадщина Предків».

Користувачам сайту забороняється

 • ображати, принижувати, розповсюджувати плітки та наклепи, погрожувати тощо;
 • розміщувати будь-яку неправдиву, недостовірну інформацію (дезінформацію);
 • висловлюватися не по темі (флуд, тролінг);
 • вживати нецензурну лексику та лайливі слова (на будь-якій мові);
 • обговорювати публічно дії Адміністраторів чи редакторів сайту;
 • підписуватися під чужим прізвищем чи іменем;
 • використовувати заборонену символіку на аватарах, публікувати зміст заборонений законами України;
 • зловживати ПРОПИСНИМИ літерами, використовувати велику кількість спецсимволів, вводити нечитабельний текст і т.п.;
 • розміщувати саморекламу (піар, заклик до чогось) або самовільно публікувати оголошення чи приватну рекламу (Ви повинні звернутися до Адміністратора сайту);
 • створювати перебої в технічній роботі сайту або сервера, на якому він розміщений, запускати DDos та інші види кібер-атак, втручатись в веб-код сторінок сайту. Згідно чинних законів України про Кіберполіцію, такий користувач або група користувачів можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності;
 • порушувати будь-які Закони України.

Користувачів, які порушуватимуть ці Правила, Адміністратор вилучатиме без попередження, а їх IP-адреси за потреби можуть бути забанені без права на поновлення і надані в Кіберполіцію України.

Зауваги щодо коментування дописів сайту

Заувага #1: Сайт "Спадщина Предків" - є інформаційним сайтом-агрегатором, тобто накопичувачем, носієм інформації, "стоком" текстів/статей/джерел. Це означає, що ми можемо не бути авторами та розміщувати статті зі сторонніх джерел: відкритого доступу з інтернету або з інших веб-сайтів та інформаційних ресурсів. Відповідно, ми не несемо відповідальності за використання та наслідки тих чи інших інформаційних повідомлень.

Заувага #2: Беручи до уваги попередню заувагу, якщо у читачів є власні претензії - не варто ображати у коментарях авторів порталу чи сам сайт (який є одним з найавторитетніших та найстаріших в україномовному інтернет-просторі), будьте ввічливими, дотримуйтесь правил, розміщених на сайті у розділі "Правила сайту". Висловлюйте усі свої пропозиції, обгрунтування, скарги чи претензії у формі листа на нашу електронну адресу. Усі вони будуть розглянуті у приорітетному порядку!
 
Заувага #3: Будь-які провокаційні чи образливі коментарі (тролінг, мавпування, погрози, дезінформація і т.д.) - будуть видалятися без попередження, а їх автори - каратися баном на невизначений термін. "Спадщина Предків" - це не площадка для інформаційних дуелей, а товариство мудрих і світлих людей, спраглих до знань.
 
Заувага #4: Якщо у статті, розміщеній на сайті, є автор і вказане джерело - рекомендуємо висловлювати усі претензії до автора інформаційного повідомлення, а не цькувати чи тероризувати Адміністраторів  порталу.  Також, гагадуємо, ви завжди можете ВІДПИСАТИСЯ від оновлень порталу та СКАСУВАТИ ВПОДОБАННЯ на сторінках у соцмережах, мессенджерах та сайті "Спадщина Предків".
 
Заувага #5: Пам'ятайте! Редакція порталу може не погоджуватися з авторами деяких інформаційних повідомлень. Такі дописи в майбутньому, зазвичай, можуть бути видалені, якщо вони порушують закони України, внутрішні розпорядження порталу або зачіпають особисті почуття/інтереси читачів, тобто Користувачів сайту.

Підсумкові положення

 1. Ці Правила є загальними для всіх сторінок сайту "Спадщина Предків", а також сторінок сайту у соцмережах (Facebook, Vkontakte) й набирають чинності з моменту їх опублікування на сайті. 
 2.  Ці Правила складають угоду між Вами та інтернет-ресурсом spadok.org.ua. Якщо Ви не приймаєте ці Правила, не погоджуєтеся із викладеними нами заувагами та положеннями - будь-ласка не користуйтеся цим веб-сайтом.

Дата редакції: 12.11.2020

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...