Понеділок
01 черв., 2020

Підтримати сайт


dukhovnist-ukraina-mamay«Спадщина Предків» - некомерційний інтернет-портал, створений для популяризації культурної спадщини, історії України. Діє з 2011 року. На сьогодні, проект існує, так би мовити, на голому ентузіазмі, повністю незалежний й утримується самотужки. У нас немає "донорів", ми не отримуємо жодних грантів, а рекламні дивіденди дуже малі. Цього не вистачає, щоби працювати на повну потужність. Тільки з вашою допомогою сайт може бути дійсно якісним, цікавим та корисним, стабільно розвиватися і функціонувати!

Підтримати сайт

Допомогти можна наступним чином:

1. Надати фінансову допомогу на розвиток сайту

Зібрані кошти підуть на вирішення конкретних задач:

 • оплата хостингу і домену;
 • оренда виділеного сервера (VPS);
 • послуги системного адміністратора;
 • послуги SEO/SMM/PPC спеціаліста;
 • послуги вебмайстра, програміста;
 • послуги веб-дизайнера, верстальщика;
 • послуги експертів, фахівців для написання контенту (наукові, просвітницькі статті, інтерв'ю, репортажі, огляди, фото-, відеоматеріали, звіти, хронології і т.д.);
 • переклад іншомовних текстів;
 • придбання великоформатного сканера для оцифровки книг (альбомів, постерів, документів) та квадрокоптера (дрона) для зйомок з повітря, дослідження природно-культурних пам'яток;

Чому це важливо?

aliance-spadok-predkivКількість і частота ваших донатів (інвестицій) - свідчить про те, наскільки тема культурно-історичної спадщини є актуальною, цікавою та важливою для вас, і чи варто її розвивати (розширювати) в майбутньому.

Також це чудова можливість для читача керувати тими чи іншими процесами на сайті "Спадщина Предків", впливати на нашу якість та професійність, направляти сайт у бажане для вас позитивне русло (редакційна політика), покращувати і контролювати його роботу, або просто подякувати нам.

Зробивши інвестицію, ви маєте можливість висловити своє бачення, ідею, побажання чи пропозицію, до яких ми обов'язково прислухаємося.

У нас зростатиме мотивація та відповідальність, адже ми будемо відчувати себе потрібними, а ви, читач, фактично станете інвестором, де сайт - колективна власність народу, "гучномовець" народної думки.

Отже, це важливо не тільки для нас усіх. Подібна організація роботи вже давно виправдала себе та отримала популярність у багатьох розвинутих країнах світу.

Наші реквізити:

 MONOBANK: 5375 - 4141 - 0029 - 1771

WEBMONEY:  Z239265514633

 ПриватБанк: 5168 - 7427 - 1827 - 3232

 ТАКОЖ МОЖНА СКОРИСТАТИСЬ ГОТОВОЮ ПЛАТІЖНОЮ ФОРМОЮ, НАТИСНУВШИ НА КНОПКУ НИЖЧЕ:

Підтримати сайт "Спадщина Предків"

Повідомити про донат можете за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або просто написавши нам в приват на Facebook.

Підтримати сайт Спадщина

2. Підписатися на нас у соціальних мережах, поставити Like

Підпишіться на наші сторінки у соцмережах, проставте вподобайки та поширюйте наші дописи у своїх колах! Це допоможе нам в просуванні сайту та збільшенні читацької аудиторії.3. Написати статтю й надіслати в редакцію, стати автором

Літописець Нестор
Якщо Ви експерт, історик, культуролог, дослідник або просто захоплюєтеся темами, які нам близькі - будь-ласка, пишіть і надсилайте свої авторські публікації на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ми будемо вдячні, адже написання, пошук та публікація корисних матеріалів - одна із найважливіших задач нашого порталу!
 
Вимоги до публікацій:
 • Матеріал повинен бути написаний українською мовою та ніде раніше не опублікованим в інтернеті (друковані видання допускаються);
 • Містити основний заголовок (назву), коротку анотацію й висновки, ілюстрації (фото, аудіо, відео, схеми, таблиці, графіки вітаються), список використаної літератури;
 • У тексті використовувати підзаголовки, нумеровані або марковані списки;
 • В статті обов'язково вказати (на вибір): П.І.Б., ім'я або псевдонім автора та його електронна пошта (чи інша контактна інформація), а при бажанні - додаткові відомості про себе;
 • Обсяг тексту - не менше 1000 знаків;
 • Матеріали подавати у форматі Microsoft Word або Google Docs;

4. Розмістити наш банер в інтернеті

Якщо Ви власник веб-сайту чи інтернет-блогер - розмістіть, будь-ласка, наш банер на своїй сторінці. Скопіювати його можете тут:

banner-spadok-ua

Також з великим задоволенням розглянемо будь-які ваші пропозиції та побажання, щодо дружби, партнерства, співпраці та колаборацій!

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...