П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Військові замовляння

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5

Військові замовляння слов'ян

Здавна, у людини було бажання подолати страх перед небезпеками війни. Бажання знайти більш надійний захист, ніж звичайне озброєння послужило приводом для розвитку ратної магії, де застосовувалися обряди з різноманітними замовляннями, а також використанням амулетів, оберегів та інших культових речей. На обладунки, зброю, кольчуги наносилися магічні знаки, з метою охоронної функції, вони мали забезпечити покровительство та силу духів і богів. Секретами стародавнього ратного чаклунства володіли давні русичі, козаки-характерники, опришки. Усі вони назавжди увійшли в світову історію як найбільш хоробрі та безстрашні воїни.

Підготовка до бою

Напередодні бою. Підійти до джерела з водою, набрати з нього в долоні води і випити зі словами: "П'ю воду сили, п'ю воду потуги, п'ю воду непереможності". Випивши воду витерти руки об зброю, ніби наживлюючи її силою. Обернути свій погляд до сонця, та сказати: "Як бачу я (ім'я) цей день, так дай мені Всемогутній Дажбоже побачити і наступний".

Замовляння від куль

Заговорюється онук Дажбожий ... від кульового заліза, пістолету, від кулі свинцевої; ставлю, поставлю ідола-ідолового від сходу до заходу, від землі до неба, слову моєму замок, а змова моя міцна як камінь алатир.

Як забрати силу у противника

Одним з методів, яким користувалися запорізькі козаки, був метод відбирання сили при дотику. Сила ніби перетікала від одного до іншого. В момент дотику промовляйте: "Як тече річка, так і ти, сила, течи від нього до мене". Заклинання одночасно супроводжується вами створеною думкоформою, як перетікає річка. Це ж робили і на відстані.

Як зробити тіло міцніше заліза

  1. 1. Взяти шматок старого заліза, розжарити на огні, занурити кілька разів в ємкість з колодязьною або джерельною водою. При цьому примовити: "Залізо, залізо, живи воду силою, буде міцніше мій милий". У цій воді заварюється дубова кора і гілочки дуба. На молодий місяць, в таїні від чужих очей, обітріть тіло цією водою 7 днів поспіль. Слова замовляння під час обтирання: "Закріпи вода, дуб і залізо тіло моє від кулі від ножа, від удару в обличчя, від удару в живіт, від удару в спину. Як дуб живе 300 років, так і мені (ім'я) не пораненому, не убитому, не каліченому жити. Слово міцне на віки віків ліплене".
  2. 2. Беремо невеликий плоский шматочок заліза, прив'язуємо до правої руки і промовляємо змову: "Як у заліза сила так у мене онука Дажбожого (ім'я). Як його не прострелити, не перерубати, так і мене". Перед змовою добре потримати шматок заліза в росі. Робити це на молодий місяць на 1-3 день.

Щоб перейняти силу, спритність, хитрість у ворога

Замовляється на траву звіробій в ніч на Купала: "Сила трави, сила ночі, збережи мої руки, мої ноги, мою голову, моє тіло, моє серце від кулі, летючої, від сокири рубаючої, від піки колючої, шаблі та ножа, від заліза і булату, від міді червоної і зеленої, від кременю, від кістки, від жимолості. Як струмки вливаються в річку так і сила ворога, його розум і хитрість, вливаються в мене. Як жодна сила на землі не може підняти Алатир-камінь, що лежить на острові Буяні, так і не один ворог не відбере взяте мною. Як втратить він взяте мною, так і буде він бігти в страху у край свій, так забуде дорогу до мене. Слова мої - ключ, діло моє - замок, ключ - загублений в океані-морі, як ключ не знайти, так і замок не відкрити".

На захист в бою

Замовляється в день тижня і в годину вашого народження. Перед початком обряду рекомендуется вмитися: "На морі-окияні, на острові Буяні горючий - камінь лежить. Під цим горючим - каменем схованка глибока. У тій схованці я (ім'я) сиджу. Поки до острова не допливуть, горюч-камінь не піднімуть, схованки не відкриють і мене (ім'я) не знайдуть, до тих пір ні багнет, ні шабля, ні сокира, ні куля, ні лихий чоловік мене не візьмуть".

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber