Неділя
16 черв., 2024
     

Ukrainian English

Основні типи машинок для стрижки — як вибрати

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

comfy-mashynky-dly-stryzhky

Основні типи машинок для стрижки — як вибрати

Машинки для стрижки волосся діляться на кілька категорій, кожна з яких має свої можливості. Наприклад, барберу з досвідом підійде професійний триммер. Купити таку модель можна за посиланням https://comfy.ua/trim/tag__professionalnye/ — на цій сторінці є великий вибір машинок від світових виробників. А ось для побутового використання можна обійтися і менш крутою моделлю. Читайте далі, щоб дізнатися різницю між типами тримерів і підібрати для себе найбільш підходящу машинку.

Види тримерів залежно від функціоналу

Професійні інструменти

Такі пристрої мають потужний електричний двигун, якісні комплектуючі та набір насадок від 2 до 4 штук. Виробники випускають для професійного електроінструменту додаткові ножові блоки, що допомагають створювати не тільки класичні, але й креативні стрижки для клієнтів салонів та перукарень. Такі моделі довговічні в експлуатації та можуть працювати без зупинки тривалий час. Професійна машинка для стрижки матиме більшу ціну, ніж побутова модель.

Для побутового чи домашнього використання

Тримери цієї категорії мають малопотужний мотор. Їхній корпус виконаний з пластику, а в комплектації йде багато насадок. Такі моделі машинок підійдуть для того, щоб стригти волосся в домашніх умовах. Зазвичай побутові машинки використовуються не частіше за 1-2 разів на місяць. Через це багато виробників встановлюють збільшені гарантійні терміни від — 2 до 5 років.

Види машинок для стрижки в залежності від висоти зрізу

Тримери або обкантувальні

Цей тип має наступні особливості:

  • висота зрізу таких інструментів зазвичай становить від 0,2 до 0,5 мм;
  • мала відстань між зубами рухомого та нерухомого ножа допомагає підчищати короткі волоски та робити чіткі лінії зрізу;
  • тримери підійдуть для того, щоб створювати креативні стрижки, а також чіткі переходи або малюнки на волоссі;
  • ці машинки можна використовувати в якості робочих, застосовуючи насадки з комплекту.

Робоча машинка для стрижки

Висота зрізу таких інструментів становить від 0,5 до 2 мм. Вони підходять щоб створювати форму та текстуру стрижки. З їхньою допомогою можна створювати стрижки на волоссі різної довжини. Це популярні машинки як серед перукарів і стилістів, так і для стрижки в домашніх умовах.

Якщо ви оберете машинку для стрижки правильно, вона довго прослужить вам та допоможе завжди залишатися зі стильною зачіскою!


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber