П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Книги відуна Рувита

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 20

Книги відуна Рувита

Василь Михайлович Рудий (Відун Рувит) - народився 24 січня 1939 року в селі Борщі Барського району Вінницької області (Україна). Дитинство письменника важко назвати безхмарним через війну, голод і часткове сирітство. Деякий час він був вимушений мешкати в землянці, палатці і інших, не зовсім затишних місцях.

Список професій, освоєних Василем Михайловичем, вразить будь-кого: механізатор, машинобудівельник, моторист на підводному човні, вчитель, журналіст, історик і інші. Він приймав участь у освоєнні цілини, служив на флоті, працював на лісорозробках півночі та на шахтах Донбасу. 

Василь Михайлович бував у далеких морських подорожах, а також піших та велосипедних мандрівках Україною. Безсумнівно, такий спосіб життя відобразився на творчості письменника. Автор був членом Спілки письменників України, літературно-художнього об`єднання „Гроно Надбужжя”, а також головним редактором газети Народного Руху України „Побожжя”. Василя Михайловича було нагороджено однією з найвищих відзнак України - Орденом „За Заслуги” 3-го ступеню за розбудову Української Державності і іншими відзнаками. 

Фото відуна РувитаЗліва - служба на підводному човні. Справа - після армії. 

Слід додати, що письменник приділяв багато часу і уваги громадсько-політичній діяльності, очолюючи Тиврівську районну організацію Народного Руху України і районну організацію дослідників Голодомору і політичних репресій „Меморіал”.

Помер Василь Михайлович Рудий 14 вересня 2008 року. Справою свого життя він вважав розповсюдження серед українського народу інформації щодо його правдивої історії і древньої віри. Нині творчість письменника користується доволі великим попитом у людей, зацікавлених альтернативними версіями історії України.

Помер Василь Михайлович Рудий 14 вересня 2008 року після тривалої хвороби.

ruvyt-vidun
Зліва - фото в молодості. Справа - фото на патріотичному вишколі.

Завантажити усі книги Відуна Рувита

Особливої уваги заслуговує трилогія написана письменником в останні роки життя: «Роде наш красний» (2007), «Око Роду» (2008) та «Містифікація Тисячоліть» (2008). Сказати, що книги просто цікаві - нічого не сказати. Перша книга являє собою фентезійну повість, засновану на українській історії, фольклорі і міфології. Автор знайомить читата з давніми звичаями і традиціями, обрядами, які побутували у наших предків 7-10 тисяч років тому. Україна була духовною державою волхвів, які були господарями своєї долі і оберігали рідну землю. Перш за все, глибокими знаннями, починаючи з явищ природи і закінчуючи найтоншими нюансами внутрішнього світу людини. Друга книга розповідає про характерницькі практики і скарби. А третя - "Містифікація тисячоліть" вражає найбільше. Бо розкриває витокову глибинну філософію українського народу, дає неспотворений погляд на історію, маючи за джерело багатий життєвий досвід і знання, отримані Рувитом по спадковій лінії. Книга наповнена глибокими міркуваннями про сенс життя людини і долю України, про протистояння Добра і Зла, Світлих Богів і Темних Сил, ареною боротьби яких стала людська Свідомість. "Містифікація Тисячоліть" вкотре доказує, що війна іде не тільки на фізичному полі бою, але й на рівні знаків і символів. Обкладинки до трилогії книг підготував відомий український художник Віктор Крижанівський (1950-2016).

Містифікація тисячоліть (2008)

mistyfikaciya-tysyacholit-ruvyt

Скачати книгу

Око Роду (2008)

oko-rodu-ruvyt

Скачати книгу

Роде Наш Красний (2007)

rode-nash-krasnyi-ruvyt

Скачати книгу

Уроки здоров'я в школі відання (2008)

shkola-zdorovja-ruvyt

Скачати книгу


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber