П'ятниця
20 трав., 2022
   

Ukrainian English Polish

10 повсякденних предметів як зброя для самозахисту

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

samooborona-pidruchnymy-predmetamy

Наявність якогось спеціального засобу самозахисту — вогнепальна зброя це, чи газовий балончик — ніколи не є зайвими. Але іноді ви можете бути  у положенні, коли у вас, у вашому домі немає професійної зброї. На щастя, ви постійно оточені різноманітними предметами, до яких можна прибігти у випадку насильницької атаки. Щоб знайти та використовувати такі предмети, вам необхідно відточити найважливішу зброю у вашому арсеналі – це ваш розум. У правильних руках, здавалося б, невинні речі побуту можна перетворити на ефективний засіб самозахисту. Нижче пропонуємо вашій увазі 10 ідей, як можна перетворити звичайні підручні предмети на зброю. Використовуйте ці поради лише як відправну точку, аби подумати про те, як це реально може допомогти вам та вашим близьким врятувати життя у важку, скрутну, екстрену хвилину.

1. Гарячий кавник або окріп

Немає нічого кращого, ніж запах кави, коли ви прокидаєтеся вранці. І якщо невдахи злочинці нападуть на вас, коли ви наливатимете собі чашку цього чудового напою, ви можете врятувати себе з його допомогою. Пам'ятайте, що наливаючи каву, ви тримаєте в руках не тільки щось ароматне і бадьоре, але також і те, що зійде за чудову зброю для самооборони. Розбийте кавник об обличчя атакуючого. Груба сила оглушить його, уламки скла встромляться в його обличчя, а гаряча кава змусить пошкодувати злочинця про те, що він не залишився вдома цього ранку. Якщо немає кавника, то ви можете просто облити зловмисника окропом з чайника, а потім повалити сильними й неочікуваними ударами на землю.

okrip

2. Вогнегасник

Вогнегасники можуть врятувати ваше життя не лише під час пожежі, а й під час несподіваного нападу бандитів. Бризніть піною нападнику в обличчя, щоби тимчасово відвернути його і почати напад на нього. До того, як він зрозуміє, що сталося, сильно вдарте його по голові вогнегасником. Ворог буде зліквідований.

vognegasnyk-zbroja

3. Канцелярська ручка

У правильних руках навіть звичайна канцелярська, культова або чорнильна ручка дійсно може бути сильнішою за меч. Ручка з нержавіючої сталі може бути використана для удару по нападнику. Обхопіть її рукою і постарайтеся націлитись на вразливі частини тіла, такі як обличчя, око та горло. Якщо ви дійсно хочете покращити ефективність використання пишучого інструменту як зброю для самооборони, придбайте тактичну ручку.

ruchka-zbroja

pn 33

4. Ключі

Ваші ключі можуть завести машину або відкрити двері. Але навіть вони можуть стати зброєю й жорстоко покалічити будь-якого нападника. Тримайте ключі в руці, щоб їх вістря виходило між пальцями кулака. Продовжуйте завдавати удари атакуючому по вразливих частинах тіла (аналогічно - горло, око, обличчя), доки він не буде знешкоджений.

kluchi-jak-zbroja

5. Карабін

Карабін - це важливий інструмент для альпіністів. Також він може послужити засобом для самооборони під час нападу противника, подібно бойовому кастету. Якщо ви хочете використовувати карабін як імпровізовану зброю, переконайтеся, що він досить великий (настільки великий, щоб ваш кулак міг поміститися всередині нього) і має затискну муфту (щоб він не відкривався, коли ви б'єте кулаком). Алюмінієві карабіни можуть витримати удар (навіть парочку), але для додаткової міцності та надійності використовуйте сталевий.

karabin-jak-kastet

6. Наручний годинник

Для різноманітності вищезгаданого, ви можете перетворити свій металевий наручний годинник на зброю для самооборони — справжній, швидкий та ефективний кастет. Для цього утримуйте браслет усередині кулака та помістіть циферблат на середні пальці. Джеймс Бонд використав свій Rolex Oyster Perpetual, щоб нокаутувати поганого хлопця у фільмі «На секретній службі її величності». Майте на увазі, що повторення цього "трюку" з фільму, швидше за все, зламає ваш годинник. 

godynnyk-jak-kastet

7. Алюмінієва або скляна пляшка

Алюмінієва пляшка для води може також використовуватися, щоб завдати удару нападнику. В ідеалі, у пляшці має бути трохи рідини, щоб надати вашому імпровізованому кийку більшу вагу. Наповнена скляна пляшка може запросто розбити голову та обличчя нападнику. Якщо у вас є час, ви можете обв'язати мотузкою горлечко алюмінієвої пляшки та орудувати як батогом. Способів як використовувати пляшки - чимало, головне фантазія. Наприклад, ви можете розбити горличко скляної пляшки і перетворити його на "розочку" ("трояндочка", "тюльпан") - давній інструмент вуличних боїв. "Розочка" здатна завдавати серйозних тілесних поранень ворогу, що зумовлено як гостротою розбитого скла, так і наявністю декількох ріжучих кромок з одного боку - ці краї можуть обламуватися, залишаючи уламки скла в рані противника.

plyashka-jak-zbroya

800px-Zielony tulipan

8. Ремінь або пояс

Звичайний ремінь та пояс для одягу можна використовувати і як зброю самооборони. Переконайтеся, що нападаючий отримує удари пряжкою ременя. Цільтеться в обличчя. Другий спосіб використання ременя в якості зброї - це використання його для задушення нападника.

remin-zbroja

9. Аерозоль (спрей) від комах

Хімічна речовина, що використовується в аерозолі може тимчасово або назавжди засліпити зловмисника. Тим часом ви отримаєте можливість здійснити контратаку та зачистити противника.

aerozol-komah

10. Ліхтарик

Кожен господар повинен мати у домі ліхтарик, який завжди допоможе вам знайти речі в темряві. Однак, він може служити і стримуючим фактором для потенційних нападників. Існують також спеціалізовані, тактичні та бойові ліхтарі, котрі можна використовувати як імпровізований ударний пристрій під час атаки. Після того, як ви направите яскраве світло ліхтарика в очі нападника і дезорієнтуєте його, вдарте його по обличчю зубчастим фасетом так сильно, як зможете - він буде зліквідований.

lihtaryk-zbroya

Висновки

Де б ви не знаходились на час воєнного стану - в офісі, на роботі, в машині, на вулиці - завжди пам'ятайте про засоби та заходи самооборони. Адже, якщо ви раптом стикнетеся з нападом диверсантів на ваш будинок - ніхто не допоможе вам, крім вас самих.

Однак, майте на увазі, що усі ці імпровізовані знаряддя слід використовувати ЛИШЕ В ЕКСТРЕНИХ випадках і тільки тоді, коли реально загрожують вашому життю, вашій безпеці (наприклад, під час домашнього вторгнення). Використання цих предметів у мирний час для повсякденного засобу самооборони незаконне в більшості країн.

© За матеріалами Брет і Кейт МакКей, сайт https://www.artofmanliness.com/

Також, якщо ви хочете бути корисним та можете організовано стати на захист Батьківщини - вступайте до лав територіальної оборони.

- Культурно-історичний, просвітницький портал "Спадщина Предків"


Поділитись статею у соцмережах:


Підписатись на електронну розсилку нових матеріалів:

blog comments powered by Disqus