Субота
28 трав., 2022
   

Ukrainian English Polish

Як стати арієм?

Рейтинг 3.8 з 5. Голосів: 13

Як стати арієм

Крізь потрісканий асфальт старого світу проростає чистий і здоровий паросток нового життя. Українська земля народжує новий сонячний народ. Його творять арії — люди, в душах яких сяє Сонце. Це співзасновники нової цивілізації — Вишньої Борії. Це нова еліта, аристократія нового світу.

Ми увійшли в часовий проміжок, коли в Україні відкрилась цивілізаційна Брама. Подібне сталося 7500 років тому, коли народився новий, арійський світ; його залишками у формі Трипільської археологічної культури нашпигована українська земля. Сьогодні кожен, хто насправді цього забажає, може увійти в новий життєвий простір і стати АРІЄМ, тобто сонячним, сильним, шляхетним — незалежно від віку, статі, етнічного походження, соціального чи майнового статусу. Для цього треба здійснити вольовий перехід до нового способу життя. Перехід починається зі зміни свідомості та загального психофізичного оздоровлення. Після цього навколо людини починається вилаштовуватися гармонійне соціальне, природне та технологічне середовище. Арій починає творити навколо себе арійський життєвий простір.

CfefzeA32-o

Кожен бажаючий може спробувати знайти власний шлях сонячної трансформації. Але часу обмаль, тож доцільно скористатися вже перевіреною технологією Переходу — Золотою Стежкою. Можливо, інших стежок просто немає.

— Що таке Золота Стежка? — запитаєте ви.
— Це виживання людства, ні більше, ні менше.
(Френк Герберт)

Для здійснення першого кроку треба усвідомити й прийняти Арійський вольовий імператив, подарований людству на зорі арійської раси — 7500 років тому в «Законах Ману» («Законах Боголюдини»):

Все, що робиться з чужої волі — зло.
Все, що робиться з власної волі — добро.

Треба знати це коротке визначення добра і зла.

lu7JIBtapQo

Це вихідна точка мислення арія — вільної людини, що усвідомлює себе творцем своєї долі, паном-господарем, відповідальним за всі свої вчинки Арій все намагається робити свідомо, з власної волі. Він знає, що людський дух втілюється у фізичному світі задля власного й расового еволюційного розвитку, а також освоєння-впорядкування навколишнього земного простору. Людина ж найінтенсивніше розвивається в ті моменти, коли здійснює свідомий і вільний вибір. Усвідомлена свобода з усвідомленою відповідальністю — це обов’язкова умова людської еволюції. Будь-які справи, зроблені «з-під палки», не йдуть в жодне порівняння зі справами, зробленими добровільно.

Насильство над людською волею не завжди виявляється у формі брутального примусу. Значно поширеніші приховані маніпуляції свідомістю через нав’язування певних стереотипів. Наприклад, масована цілодобова реклама пива та слабоалкогольних напоїв. Навіть пляшка цього пійла вбиває на певний час волю і здатність до творчості. Арій це знає, тому вживає лише те, що робить його сильнішим, здоровішим, чистішим — незважаючи на рекламу чи уподобання решти людей.

102463

Людина, що прийняла Арійський вольовий імператив, усвідомлює себе в центрі подій. Причини своїх перемог і своїх поразок арій шукає не назовні, а в собі. За свої успіхи він дякує Творцю, бо й сам є частинкою соборної особистості Творця. Натомість свої невдачі арій сприймає як еволюційний виклик і стимул до самовдосконалення. Бо людина — це втілена божественна сутність, що розвивається шляхом багаторазового втілення — палінгенезії (реінкарнації).

— якщо залишимо після себе здорових дітей, то народимося в здорових тілах;
— якщо залишимо після себе чисту природу, то народимося в земному раю, а не на смітнику;
— якщо залишимо після себе культуру, то народимося в світлі й знатимемо, хто ми, звідки прийшли і куди йдемо.

Еволюційне завдання людини — стати боголюдиною. Арії — це діти Бога, що прагнуть стати його синами, тобто людьми з Божественною свідомістю.

12120901e

Боголюдський світогляд знаходить свої відображення в відповідній символіці, адже символіка — це сконцентрований світогляд. Символом боголюдського мислення є сварга (свастя, коловорот, свастика, сонцерух, сонцебіг) — універсальний символ Центру. Сварга нагадує арію, що:

— Центром Всесвіту є його Творець-законодавець, якого наші предки називали Сварогом.
— Центром сонячної системи є зірка Сонце, тому сварга є символом Сонця.
— Центром земної цивілізації є Борія—ГіперБорія—Арта—Україна, тому сварга є сакральним символом цієї святої землі.
tumblr m7nmc9uVRh1rc0bobo1 400 1

— Тут, в расотворчому казані Північного Надчорномор’я, народились європейська людина й Арійська раса, тому сварга — це її символ. Матеріальним підтвердженням цьому є дивовижно багата свастична традиція трипільської кераміки. Культурологи й антропологи добре знають, що сварга — це «візитна картка» арійських народів.

ljpg gjrO-k

Наступний крок Золотої Стежки — усвідомити, прийняти й покласти в основу свого буття «Три золоті правила арія»:

1. Освячуйся і Оздоровлюйся!
2. Роби те, що любиш!
3. Тримайся за своїх!

Великий Герб України

Ця тріада є фундаментом всієї арійської традиції. Тому, закликаючи людину до божественного саморозкриття, український брахман Григорій Сковорода дає нам три генеральні дороговкази:

1) пізнавай себе, вдосконалюйся, вчися тому, до чого маєш здібності;
2) займайся тією професією, що відповідає твоїй природі;
3) дружи з тими, до яких є народжений.
Нехтування ж цими правилами мудрець вважав проявом сатанинського збочення, що веде людину до погибелі (див. трактат «Розмова, названа алфавіт, або буквар миру»).

1. Оздоровлюйся!

Великі справи можуть робити тільки сильні люди — духовно, психічно й фізично. Тому арій стає на шлях оздоровлення та самовдосконалення. Він гартує своє тіло фізичними вправами та процедурами, відмовляється від шкідливих звичок, харчується здоровою їжею, живе в гармонії з природою, тримає в чистоті свою свідомість і навколишній простір, розвиває світогляд, пізнає себе, зміцнює волю. Перше золоте правило арія означає:

  • перехід до позитивного, сонячного світогляду;
  • очищення психіки від негативних емоцій, паразитичних руйнуючих програм, страхів, тривог, інформаційного бруду;
  • оздоровлення фізичного тіла.

2. Роби те, що любиш!

Щоб стати досконалим, треба постійно робити досконалі вчинки. Але справжня досконалість можлива лише в тих справах, які робляться з любов’ю. Бо любити людина може лише те, до чого має певну спорідненість, природовідповідність. Тому найвищої майстерності людина досягає лише в тій діяльності, що відповідає її вродженим здібностям і талантам.

Для кожної людини існує своя природовідповідна діяльність. Якщо людина робить якусь суспільно-корисну справу невимушено, радісно й ефективно — то це саме та «споріднена праця» Григорія Сковороди, яка розкриває в людині її божественну природу і приносить їй щастя та розвиток: «Благодарення блаженній природі за те, що потрібне зробила неважким, а важке — непотрібним». І навпаки, «мертва зовсім є душа людська, яка не віддана своєму спорідненому ділу, подібна до каламутної та смердючої води... Що горесніше, як плавати в достатку і смертно мучитись без спорідненої справи? І нема радісніше, як жити за натурою» — навчав мудрець. Споріднена праця завжди робиться з любов’ю. Як показав Еммануїл Сведенборг, виконання роботи з любові до неї є ознакою ангельською, а робота тільки задля потреби в їжі та одягу — ознакою диявольською.

Згідно з Арійською традицією, фахова діяльність є виявленням і продовженням власної природи людини. Більше того, виконання кожною істотою діяльності, згідної з її сутністю, найвищою мірою відповідає космічному порядку, а сама ця діяльність набуває ознак святості. У нерозумінні цього принципу виразно виявляється помилка сучасної світської концепції, згідно з якою людина може обрати будь-яку професію і навіть змінювати її, неначе професія є чимось чисто зовнішнім і без усякого реального зв’язку з індивідуальною природою людини. Звідси сучасна мода на «престижні професії» і пов’язана з цим масова некомпетентність, що набула загрозливих масштабів.

З традиційної ж концепції випливає, що будь-яка суспільно корисна діяльність є престижною і священною, якщо тільки вона робиться кваліфіковано і з любов’ю. Справді, погляньмо на власний організм, — чи можна сказати, що якісь наші органи є меншовартісними або що їхні функції є непрестижними? Так само й із народним організмом — вартість людини визначається не характером виконуваної суспільно корисної роботи, але якістю її виконання.

За такого підходу люди, які кваліфіковано роблять свою справу на різних рівнях суспільної ієрархії, насправді є рівними перед суспільством і перед Богом. Про це чудово сказав геніальний Сковорода: «Бог подібний до багатого водограю, що наповнює різні посудини, відповідно до їхнього об’єму. Над водограєм напис: “Неоднакова всім рівність”. Ллються з різних рурок різні струмені в різні посудини. Менша посудина має менше, але тим однакова вона з більшою, що так само повна. Бо що є дурніше, як рівна рівність, яку дурні у світ ввести марно хочуть? Яке бо дурне те, що супротивне блаженній природі?»

3. Тримайся за своїх!

Ближніми для тебе є ті, які вчинили або чинитимуть тобі милосердя, роблять тобі добро, люблять тебе, цінують, співчувають, симпатизують. Мертві, живі й ненароджені. Твої родичі, друзі, сусіди, колеги по роботі. Принцип «Тримайся за своїх!» означає:

  • Пам’ятай історію свого роду, народу, раси; шануй рідні звичаї, люби Батьківщину.
  • Дій солідарно зі своїми ближніми, допомагай, підтримуй, захищай; господарюй на своїй землі.
  • Дбай про своїх нащадків і нащадків своїх ближніх.

Щоб жити вільним життям, потрібно володіти власним простором свободи. «Вільно діяти» і «володіти» — взаємопов’язані поняття.

* * *

Після того, як людина сприйняла Арійський вольовий імператив і Три золоті правила арія, вона може здійснити Ініціацію — перехід від старої до нової людини. В ході ініціації в людині вмирає стара особистість і народжується нова. Людина стає арієм, «двічі народженим», співзасновником нового українського етносу і нової раси.

11251772 791205467662045 5469204439527071373 n

Нова людина, що народилась після проходження Ініціації, потребує нового ідентифікатора у Всесвіті. Їй потрібне нове ім’я. Людина вибирає його сама, згідно з власним відчуттям того, що найкраще відповідає її справжній природі й земному покликанню. Це своє нове ім’я — ім’я новонародженої арійської людини — вона розкриває тільки аріям. У старому, неарійському середовищі вона використовує старе ім’я, в новому — нове.

Для того, щоб посилити й закріпити внутрішню трансформацію, людина змінює свою зовнішність. У першу чергу це стосується зачіски. Специфічна зачіска — це одна з ознак для ідентифікації своїх, аріїв, ближніх. Зачіска жінки повинна підкреслювати її жіночість, зачіска чоловіка — його мужність.

Другим важливим зовнішнім проявом внутрішньої трансформації є зміни в одязі. Це ще один спосіб самоідентифікації нового народу, який допомагає знаходити своїх. Арій уникає того, щоб носити на собі рекламу якихось іноземних країн, компаній, брендів чи просто безглузді написи. Він визнає лише рідну, сонячну символіку, передусім різноманітні форми хрестів і сварг, адже вони є символами Центру. 

Арійська Спадщина України

Арійська людина живе чистим, свідомим і повнокровним буттям. Вона не забруднює себе шкідливою їжею, низькими думками, лихим словом і негідними вчинками. Вона не живить диявольський егрегор тривогою, заздрістю та ненавистю. Натомість вона освячує себе, накопичує силу і з кожним днем стає все досконалішою. Арій вчасно приходить на зустрічі й виконує свої обіцянки.

Арій живе так, неначе весь час перебуває в «прямому ефірі», неначе кожне його слово, дія і навіть думка транслюється на весь світ. Тому все, що він робить, має бути добрим прикладом для сучасників і наступних поколінь. Арій іде шляхом честі й слави, тому йому немає чого соромитись. Це робить його захищеним у сучасному світі тотального контролю, компрометуючих прослуховувань і підглядувань. Продуктивна поведінка арія стає найпереконливішим аргументом істинності його світогляду. Світогляд нового арія формується 25 тисячолітньою традицією Борійської раси та її спадкоємицею — 7 тисячолітньою традицією Арійської (Гіперборійської) раси. Вона зафіксована у «Велесовій книзі», в індоарійській та кельтській традиціях. Багато фрагментів арійських ритуалів збереглося в українському народному звичаї та звичаях інших народів світу.

11825098 1615281562079378 2446275652552136910 n

Кожен «двічі народжений» після долучення до повноти арійського буття має природне бажання поділитися цим даром з іншими людьми. Він навчає своїх родичів, друзів і знайомих, допомагає їм вирватися з кайданів диявольської «матриці», зцілитися, виховує, організовує, підтримує й захищає. Поступово навколо нього формується громада аріїв, а він сам стає батьком-засновником, патріархом цієї громади, незалежно від того, скільки йому років — 18 чи 80.

Ознакою народження громади є її здатність досягати відчутних позитивних результатів у певному напрямку діяльності (наука, мистецтво, цілительство, книговидання, бізнес тощо) і спроможність до самозахисту.

Найголовнішою технологією завжди було і є творення нової людини. Очищення свідомості, посилення інтелекту й фізичне зцілення відкривають аріям шлях до опанування всіх інших технологій — виховних, організаційних, інформаційних, промислових, сільськогосподарських, природоохоронних, бізнесових тощо.

Сучасна індустріальна цивілізація чинить відчайдушний опір інноваціям, оскільки вони роблять непотрібними цілі галузі виробництва товарів та послуг з їхніми енергозатратністю, екологічною шкідливістю, протиприродністю чи безглуздістю. Сила нової раси — у відкритті простору для нових технологій та самореалізації їхніх творців.

* * *

Україна – це геосоціальний організм, що розвивається в пульсуючому режимі. Історична доба цього пульсара становить 532 роки, протягом яких автохтонний український народ проходить перенародження і тотальне оновлення. Кожні 532 роки на цій землі народжується новий український етнос, який формує нову державну систему: козаки — Гетьманат Богдана Хмельницького; руси — Київську Русь; анти — Антський союз; сармати — Велику Сарматію; сколоти — Велику Скуфію... Українські етноси, що послідовно народжуються на цій землі, генетично споріднені між собою як батько, син, внук, правнук і т. д.

Спроба прослідкувати початок українського геосоціального організму приводить нас до легендарної Борії — священної «Землі вепра». Тут у 25 тис. до н. е. народилась Біла раса — раса європейських кроманьйонців. Територіально Борія (наголос на букві «о») знаходилась на землях північніше прісноводного Понтійського озера, яким було Чорне (Руське) море до Циркумпонтійської катастрофи. У 55 ст. до н. е. солоні води Середземного моря прорвали Босфор і затопили величезні простори Борії разом з людьми і тваринами, що її населяли. Сьогодні це мілководдя Чорного моря між Румунією і Кримом, а також Азовське море.

Частина людей, яка завчасно врятувалася від стихії Великого потопу, здійснила перехід на північ, на географічно вищі землі й заснувала цивілізацію Верхньої Борії, всесвітньо відомої під іменем «ГіперБорія». Старі ж, затоплені долини назвали словом «Альтлан», буквально — «Стара земля», звідси славнозвісні міфи про Атлантиду і атлантів — кремезних русявих європеоїдів-борійців.

Гіперборія — це сакральна назва цивілізації Північного Надчорномор’я, відомої також як Трипільська або Арійська цивілізація. Її народження відбулося після Великого потопу (Циркумпонтійської катастрофи), звідси арійська традиція літочислення від 5508 року до н. е. — від народження «нового світу». Це літочислення офіційно проіснувало в Україні до 1720 року. Формування цивілізації Гіперборії супроводжувалося формуванням раси вищого рівня — Арійської раси. У другій половині 6 тис. до н. е. вона пережила демографічний вибух і кількома великими хвилями розселилася на величезні обшири Євразії, започаткувавши феномен індоєвропейської мовно-культурної спільноти.

indoevropa-ariyi

Новий сонячний народ — це народ-миротворець, творець Миру, знавець Міри, планетарний відновлювач Божих пропорцій. В його колективній підсвідомості дрімає генетична пам’ять про дерзновенне творення Миру Борії 25-го тис. до н. е. і Миру Гіперборії 6-го тис. до н. е.

Так вже було. Так буде й цього разу — якщо ми захочемо.
Мир Вишньої Борії — Pax HyperBoria.
Хай Буде!

Автор: Ігор Каганець, https://www.ar25.org/ 
український письменник, дослідник, футуролог
- Культурно-історичний портал "Спадщина Предків"


Поділитись статею у соцмережах:


Підписатись на електронну розсилку нових матеріалів:

blog comments powered by Disqus