English German Polish Spanish

ДЕНЬ ЗИМОВОГО СОНЦЕСТОЯННЯ

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

solsticeШановне товариство, вітаємо Вас з початком Зимового Сонцестояння! 
Сьогодні найкоротший день у цьому році (Корочун) і одна з найважливіших астрономічних дат!

Тисячоліттями люди вшановували Сонце, розуміючи, що від його світла і тепла залежить їхнє життя на землі. Цей день мав величезне значення для всіх народів нашої планети, які жили в гармонії з природними циклами і будували своє життя відповідно до них. На Русі це свято, зазвичай, називали Зимовий Коловорот. Більшість язичницьких храмових споруд були орієнтовані саме на схід або захід Сонця у день зимового сонцестояння. Наші Пращури казали: «У глибокій темряві зароджується світло». 

Закликаємо всіх! Не будьте байдужими та прийдіть у цей день до лісу! Привітайтеся з деревами, прославте духів лісових, згадайте минуле Пращурів! Оберіть місце сили та запаліть своє вогнище, відкривши небесну, зоряну браму. Станьте у Коло, встановивши зв'язок Предками і Рідними Богами. Адже, цей день - один із небагатьох, коли і Небо, і Земля єднаються! Тож хай Прав, Яв та Нав взаємооновляться і подарують нове Сонце, яке освітить розум, подарують новий Вогонь - для наших душ, для наших сердець!

Побажайте сьогодні добра один одному, побажайте добра своїй країні! Адже кожен з нас - клітинка величезного, безкінечного Вселенського організму, тому у всіх нас з'явиться новий імпульс, новий шанс щось змінити і втілити заповітні плани і мрії!

Скиньте тягарі буденного життя, скиньте негативні програми, поборіть темряву, оновіться! Покладіть пожертву Вогню-Сварожичу і залиште требу лісовику. Отримаєте - щастя та радість перебування на цій землі, усвідомлення духовної сили і багатства!

Ще раз усіх вітаємо із Днем Зимового Сонцестояння та посилаємо Вам промені Дажбога!

Слава Сонцю! 

XrkL-EfSEBI


Прокоментувати:

blog comments powered by Disqus


RSS канал Спадщина Предків Facebook Спадщина Предків Vkontakte Спадщина Предків Телеграм Спадщина Предків Twitter Спадщина Предків Instagram Спадщина Предків Flickr Спадщина Предків

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 

loading...