СПАДЩИНА ПРЕДКІВ

Головна Традиціоналізм
Традиціоналізм

Духовні настанови відуна Рувита

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Unti3423423tled-478Кожна людина народжена для щастя, та не кожна знає, як його досягнути. Одним із шляхів успіху є зрозуміти своє призначення. Василь Михайлович Рувит - письменник, філософ, культурний діяч дає важливі поради, почерпнуті із сакральної спадщини Предків, які допоможуть досягнути цілісності і рівноваги в житті.

AddThis Social Bookmark Button
 

Батькові поради синові

e-mail Друк
Рейтинг 0.0 з 5. Голосів: 0

Untitled34343-478Пам’ятай: а/. Якщо ти виростив садок, виховав сина, збудував будинок і зробив щасливою жінку – ти прожив недаремно свій вік! б/. Хто собі який віз, живучи на цьому світі, приготував, на такому й буде завезений туди, куди його спрямує вирок Божий.

AddThis Social Bookmark Button
 

Поради від діда Петра Утвенка

e-mail Друк
Рейтинг 0.0 з 5. Голосів: 0

Untitled3434-478Петро Дементiйович Утвенко народився 1 червня 1922 році у селі Дивин (тепер село у Брусилівському районі, Житомирської області). Після виходу на пенсію Петро Дементiйович Утвенко почав лікувати людей нетрадиційними методами. Дід не брав за свої сеанси і не замовляв реклами.

AddThis Social Bookmark Button
 

Андрій Ворон. Скрижалі карпатського мудреця.

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Untitled-4743438Андрій Ворон — карпатський-мудрець довгожитель. Прожив довге і насичене життя, помер на 104 році життя від нещасного випадку. У книзі «Многії літа. Благії літа» викладені його секрети довголіття і заповіді, як прожити довго в радості та щасті. «Десятиліттями я живу в одному місці. Роблю одну роботу. Веду бесіди з одними людьми. Сідаю за той же стіл у той же час і їм майже однакову їжу. Лягаю в один час в одне ліжко...Минають літа, але ніщо не міняється — ні довкілля, ні я. Бо не міняється моя душа. І це добре. Дивлюся на образи діда, батька, на своїх онуків і правнуків - і здається, що я на цьому світі був завжди. І буду вічно...»

AddThis Social Bookmark Button
 


Сторінка 2 з 2

Підписатись 
на публікації проекту: