English German Polish Spanish
Головна♦ Духовна культура ➤ ♦ Традиціоналізм

Традиціоналізм


Традиція як основа буття та світогляду. Традиціоналізм нерозривно пов'язаний з ментальністю українського народу. Традиція лежить в самому серці його уявлень та способу буття. На протязі всього життя нас супроводжують ритуали народження, дозрівання, шлюбу, батьківства, смерті. Традиціоналістами були такі відомі культурні діячі, як Леся Українка, Іван Франко, Михайло Драгоманов, Тарас Шевченко та інші. Це філософія яка пропагує підхід до життя на основі історичних, культурних цінностей, глибоке розуміння Людини і Природи, шанування своїх витоків. 

AddThis Social Bookmark Button

Духовні настанови відуна Рувита

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Unti3423423tled-478Кожна людина народжена для щастя, та не кожна знає, як його досягнути. Одним із шляхів успіху є зрозуміти своє призначення. Василь Михайлович Рувит - письменник, філософ, культурний діяч дає важливі поради, почерпнуті із сакральної спадщини Предків, які допоможуть досягнути цілісності і рівноваги в житті.

AddThis Social Bookmark Button
 

Батькові поради синові

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Untitled34343-478Пам’ятай: а/. Якщо ти виростив садок, виховав сина, збудував будинок і зробив щасливою жінку – ти прожив недаремно свій вік! б/. Хто собі який віз, живучи на цьому світі, приготував, на такому й буде завезений туди, куди його спрямує вирок Божий.

AddThis Social Bookmark Button
 

Андрій Ворон: скрижалі карпатського мудреця

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

Untitled-4743438Андрій Ворон — карпатський-мудрець довгожитель. Прожив довге і насичене життя, помер на 104 році життя від нещасного випадку. У книзі «Многії літа. Благії літа» викладені його секрети довголіття і заповіді, як прожити довго в радості та щасті. «Десятиліттями я живу в одному місці. Роблю одну роботу. Веду бесіди з одними людьми. Сідаю за той же стіл у той же час і їм майже однакову їжу. Лягаю в один час в одне ліжко...Минають літа, але ніщо не міняється — ні довкілля, ні я. Бо не міняється моя душа. І це добре. Дивлюся на образи діда, батька, на своїх онуків і правнуків - і здається, що я на цьому світі був завжди. І буду вічно...»

AddThis Social Bookmark Button
 


Сторінка 2 з 2