English German Polish Spanish
Головна♦ Праісторія♦ Скіфи ➤ Вчений з Торонто набив собі скіфські тату

Вчений з Торонто набив собі скіфські тату

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

imgonline-com-ua-Shape-180iqwEdQFAKaDВчений з Торонто відтворив татуювання з 2500-річної мумії скіфського воїна, знайденої в Пазирикському похованні, на Алтаї. Дейв Мазерськи, ілюстратор і фахівець в галузі біомедицини, поставив собі за мету відтворити давні малюнки за допомогою сучасної техніки нанесення тату.

Вчений знайшов орнамент в книзі 1970 року антрополога Сергія Івановича Руденко, збільшив зображення на комп'ютері і на їх основі створив ескіз, який в точності повторює розташування малюнків на тілі воїна.

Clip2net 180108221355

Його науковий керівник Стів Гілберт виявився не тільки великим фанатом палеонтології, але і тату-майстром і сам набив Дейву перше його татуювання - дракона на правому плечі.

tattoo

«Спочатку я не намагався перетворити себе в "замороженого" скіфа. Я просто подумав, що ці малюнки унікальні і красиві. Але тепер, коли я запозичив усе його татуювання, про які нам відомо (все ще сподіваюся, що в забутих архівах Ермітажу знайдуться малюнки з лівої руки... ставлю на те, що у нього був птах і на великому пальці лівої руки), я в деякому роді став цією людиною», - розповів Мазерськи куратору виставки скіфської культури в Британському музеї.

За словами вченого, лише мало хто здогадується про походження орнаменту, більшість помилково приписують малюнки іншим культурам: згадують кельтів, вікінгів і древніх китайців.

6-CL1aabPVk

Прочитати статтю про ці загадкові тату зі скіфського поховання Ви можете тут

- Культурно-просвітницький центр "Спадщина Предків"


Теги:     скіфи      тату      Скіфія      Пазирикська мумія      культура

Прокоментувати:

blog comments powered by Disqus


RSS канал Спадщина Предків Facebook Спадщина Предків Vkontakte Спадщина Предків Телеграм Спадщина Предків Twitter Спадщина Предків Instagram Спадщина Предків Flickr Спадщина Предків

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 

loading...