Наші експедиції


Ми активно подорожуємо по стародавній Україні та досліджуємо історико-культурні, етнографічні, езотеричні місця нашої Батьківщини. Проводимо ретельний аналіз археологічних, етнологічних пам'яток, систематизуємо зібрану інформацію та публікуємо на нашому сайті. Активно сприяємо збереженню національних святинь та святилищ. Залюбки проведемо екскурсію тим, хто прагне пізнати частинку древності наших пращурів.

ДО ВИТОКІВ ІНДОЄВРОПЕЙЦІВ: КАМ'ЯНА МОГИЛА - ТЕРПІННЯ - ХОРТИЦЯ

Рейтинг 4.8 з 5. Голосів: 4

expedition26 червня 2015 року відбулась чергова поїздка-паломництво на культові місця сили України. Цього разу наша група побувала на містичній Кам'яній Могилі, скупалась в цілющих джерелах Терпіння та відчула козацький дух Хортиці. Експедиція ініційована керівником всеукраїнського культурно-просвітницького товариства "Спадщина Предків" Віталієм Савітаром та представниками Університету Єдинства. 

 

Кам'яна трилогія: Урич - Бубщнище - Стільсько

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 3

223423424dasyuilldko1-10 травня 2015 року, спільно з духовним центром "Єдинство" (м.Київ), товариство "Спадщина Предків" провело унікальну в своєму роді експедицію-паломництво, здійснивши подорож в часі та завітавши в гості до прикарпатських племен, а саме відвідавши унікальні сакральні пам'ятки й культові місця сили Західної України: Урицький скельний комплекс Тустан, Мегалітичний комплекс Бубнище (Скелі Довбуша) та прадавній мегалоліс білих хорват Стільсько.

 


Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...