Дізнайся походження свого прізвища

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 111

Походження прізвища

Нагадуємо, що у нашій спільноті діє послуга: Аналіз та тлумачення українських прізвищАналіз прізвища - це лінгвістичне дослідження історії походження слова. Така наука називається антропонімікою, а також ономастикою (від грецьких слів «антропос» - «людина» і «онома» - «ім'я»). Метою антропонімічних досліджень є виявлення інформації, яку несе в собі прізвище. 

Генеалогія українців

Одне із завдань нашого сайту - дізнатися таємницю генеалогії українського народу, побудувати його родове дерево. 

Генеалóгія (від дав.-гр.γενεαλογία — «родовід», «сім'я» та дав.-гр.λόγος — «наука») — це наука, що вивчає походження та родинні зв'язки осіб, родовід людини або історію родів і сімей, іншими словами - це родознавство

Вивчення генеалогії може надати чимало подробиць про життя наших пращурів:

  • їх побут, вірування, звичаї і традиції;
  • професія, чим вони займались;
  • особливості менталітету і виховання;
  • суспільний устрій тих часів;
  • історичні події.

Родове дерево

Функції генеалогії

  • Дослідницька. Отримана інформація виступає складовим елементом, необхідним для таких наук, як етнографія і ономастика. Також цей напрямок є основою для історії, літератури, краєзнавства та інших суспільних і гуманітарних наук.
  • Спадкова. Є основною функцією, яка дала початок генеалогії як науки. Її особливість полягає у встановленні факту спорідненості з попередніми поколіннями.
  • Юридична. Завдяки фактам встановлення спорідненості, дозволяє довести право успадкування і розпорядження рухомим і нерухомим майном.
  • Біографічна. Дозволяє сформувати біографію окремих особистостей роду і цілої династії сім'ї.
  • Медична. Завдяки отриманню інформації про стан здоров'я предків можна своєчасно діагностувати захворювання, що передаються у спадок, і вжити необхідних заходів для збереження здоров'я.

Архіви

Походження прізвища онлайн

На сьогодні, у базі "Спадщина Предків" понад тисяча тлумачень українських прізвищ та генеалогічних досліджень. Велика кількість унікальної інформації - стародруків, метричних книг, етнолінгвістичних збірників та історичних довідників дозволяє нам професійно та швидко оперувати інформацією. Вам не потрібно більше займатись вивченням сотні книг та свідоцтв, ходити по архівам чи перегортувати тисячі сторінок в інтернеті!
 Походження прізвища онлайн

Спеціально для вас ми створили унікальну платну онлайн-послугу "Дізнайся походження свого прізвища". Щоб дізнатись походження свого прізвища, Вам потрібно вказати його у КОМЕНТАРІ під цим дописом і оплатити роботу спеціаліста (деталі нижче) Впродовж дня або кількох днів, в залежності від складності та обсягу опрацювання інформації, ви отримаєте КОРОТКУ ДОВІДКУ під своїм коментарем.

Спробуйте, Вас чекає захоплююча подорож в минуле предків!
Очікуємо  Ваших запитів!

Не забудьте поділитись статею у соцмережах:


Прокоментувати:

blog comments powered by Disqus

Переклад

Croatian English German Greek Hungarian Italian Lithuanian Polish Slovak Spanish

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
завантаження...

загрузка...

  НАШ YOUTUBE-КАНАЛ  МИ В FACEBOOK

  Про сайт


«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний сайт-агрегатор, присвячений альтернативній історії, культурології і етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. 

Допомога проекту:

Підтримати сайт "Спадщина Предків"

heritage@spadok.org.ua

twitter instagram pinterest skype tumblr