English German Polish Spanish
Головна♦ Мовознавство♦ Мова і писемність ➤ Дізнайся походження свого прізвища

Дізнайся походження свого прізвища

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 102

prizvyshcgaertgfgНагадуємо, що у нашій спільноті діє послуга: Аналіз та тлумачення українських прізвищ, а також Дослідження родоводу. Аналіз прізвища - це лінгвістичне дослідження історії походження слова - прізвища. Така наука називається антропонімікою, а також ономастикою (від грецьких слів «антропос» - «людина» і «онома» - «ім'я»). Метою антропонімічних досліджень є виявлення інформації, яку несе в собі прізвище. 

 

Генеалогія українців

Одне із завдань нашого сайту - дізнатися таємницю генеалогії українського народу, побудувати його родове дерево. Генеалóгія (від дав.-гр.γενεαλογία — «родовід», «сім'я» та дав.-гр.λόγος — «наука») — це історична наука, що вивчає походження та родинні зв'язки осіб, родовід людини, історію родів і сімей, іншими словами - це родознавство. 

Вивчення генеалогії може надати чимало подробиць про життя наших предків, у що вірували та чим вони займались, їх суспільний устрій та розповісти про значні події тих часів. На сьогодні, у нашій базі понад тисяча тлумачень українських прізвищ та генеалогічних досліджень. Велика кількість унікальної інформації - стародруків, метричних книг, етнолінгвістичних збірників та історичних довідників дозволяє нам професійно та швидко оперувати інформацією.

dizayn-genealogicheskogo-dreva-12

Вам не потрібно більше займатись вивченням сотні книг та свідоцтв, ходити по архівам чи перегортувати тисячі сторінок в інтернеті. Щоб дослідити походження певного прізвища та побудувати родинне дерево, потрібно зв'язатися з нами. Дослідження проводять спеціалісти генеалогічних центрів України. 

Шукаєш предків?

Хочеш побудувати родинне дерево?

Прагнеш дослідити свій рід?

Реєструйся на Українському Генеалогічному Форумі!
http://ukrgenealogy.com.ua/

  Clip2net 180622173255
Чекаємо на Ваші запити!


Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 

loading...