English German Polish Spanish
Головна♦ Мовознавство♦ Мова і писемність ➤ ДІЗНАЙСЯ ПОХОДЖЕННЯ СВОГО ПРІЗВИЩА

ДІЗНАЙСЯ ПОХОДЖЕННЯ СВОГО ПРІЗВИЩА

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 86

prizvyshcgaertgfgНагадуємо, що у нашій спільноті діє послуга: Аналіз та тлумачення українських прізвищ, а також Дослідження родоводу. Аналіз прізвища - це лінгвістичне дослідження історії походження слова - прізвища. Така наука називається антропонімікою, а також ономастикою (від грецьких слів «антропос» - «людина» і «онома» - «ім'я»). Метою антропонімічних досліджень є виявлення інформації, яку несе в собі прізвище. 


Генеалогія українців

Одне із завдань нашого сайту - дізнатися таємницю генеалогії українського народу, побудувати його родове дерево. Генеалóгія (від дав.-гр.γενεαλογία — «родовід», «сім'я» та дав.-гр.λόγος — «наука») — це історична наука, що вивчає походження та родинні зв'язки осіб, родовід людини, історію родів і сімей, іншими словами - це родознавство. 

Вивчення генеалогії може надати чимало подробиць про життя наших предків, у що вірували та чим вони займались, їх суспільний устрій та розповісти про значні події тих часів. На сьогодні, у нашій базі понад тисяча тлумачень українських прізвищ та генеалогічних досліджень. Велика кількість унікальної інформації - стародруків, метричних книг, етнолінгвістичних збірників та історичних довідників дозволяє нам професійно та швидко оперувати інформацією.

Вам не потрібно більше займатись вивченням сотні книг та свідоцтв, ходити по архівам чи перегортувати тисячі сторінок в інтернеті. Щоб дослідити походження певного прізвища та побудувати родинне дерево, потрібно зв'язатися з нами. Дослідження проводять спеціалісти центру вивчення генеалогії "Пращур":

banerЦентр вивчення генеалогії "Пращур"

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Тел.: (093) 799 68 97, (0432) 60 34 21.
 
Skype Skype-icon-14: prashhur.zakaz
Адреса: м.Вінниця, вул. Мури 9, оф.102
 
Спільноти у соціальних мережах:

http://www.facebook.com/groups/prashhur/
http://vk.com/cvg_prashhur 

Шукаєш предків?

Хочеш побудувати родинне дерево?

Прагнеш дослідити свій рід?


Тоді звертайся до нас!
Чекаємо на Ваші запити!

 

 

 

 

 

 

     


    ✉ Бажаєте отримувати нові статті на email? Підписатися на оновлення