Дізнайся походження свого прізвища

Рейтинг 3.3 з 5. Голосів: 108

prizvyshcgaertgfgНагадуємо, що у нашій спільноті діє послуга: Аналіз та тлумачення українських прізвищ, а також Дослідження родоводу. Аналіз прізвища - це лінгвістичне дослідження історії походження слова. Така наука називається антропонімікою, а також ономастикою (від грецьких слів «антропос» - «людина» і «онома» - «ім'я»). Метою антропонімічних досліджень є виявлення інформації, яку несе в собі прізвище. 

 

Генеалогія українців

Одне із завдань нашого сайту - дізнатися таємницю генеалогії українського народу, побудувати його родове дерево. Генеалóгія (від дав.-гр.γενεαλογία — «родовід», «сім'я» та дав.-гр.λόγος — «наука») — це історична наука, що вивчає походження та родинні зв'язки осіб, родовід людини, історію родів і сімей, іншими словами - це родознавство. 

Вивчення генеалогії може надати чимало подробиць про життя ваших предків, у що вірували та чим вони займались, їх суспільний устрій та розповісти про значні події тих часів. На сьогодні, у нашій базі понад тисяча тлумачень українських прізвищ та генеалогічних досліджень. Велика кількість унікальної інформації - стародруків, метричних книг, етнолінгвістичних збірників та історичних довідників дозволяє нам професійно та швидко оперувати інформацією.

Дізнатися походження Вашого прізвища

Вам не потрібно більше займатись вивченням сотні книг та свідоцтв, ходити по архівам чи перегортувати тисячі сторінок в інтернеті.

Спеціально для Вас ми створили "Український Генеалогічний Форум" - сайт з дослідниками, спеціалістами і просто ентузіастами у даній галузі. Щоб дослідити походження певного прізвища чи провести дослідження родового дерева, потрібно лише зареєструватися за посиланням нижче та створити відповідну тему у розділі форуму. Спеціалісти з радістю відреагують і опрацюють Ваші запити.

Шукаєш предків?

Хочеш побудувати родинне дерево?

Прагнеш дослідити свій рід?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ І БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ ВІДПОВІДЬ
на Українському Генеалогічному Форумі!

  Дослідження родоводу на генеалогічному форумі
Успіхів в дослідженні родоводу!


Не забудьте поділитись статею у соцмережах:


Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...

| YOUTUBE-КАНАЛ
| МИ в FACEBOOK«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний ресурс, присвячений альтернативній історії, культурології, етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей, нарисів тощо. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. Пам'ятайте: думка авторів може не збігатися з думкою редакції.