English German Polish Spanish

Правила сайту

Ці правила зобов’язані виконувати користувачі мережі інтернет, які перейшли за адресою http://spadok.org.ua і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу. 

 

Загальні положення

 1. Редакція сайту не завжди поділяє думку авторів інформаційних повідомлень та публікацій і не несе відповідальності за їх достовірність, а також наслідки понесені в результаті використання або невикористання інформації сайту.
 2. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на сайті, будь ласка, повідомте нас за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 3. Редакція сайту готова розглянути побажання і пропозиції будь-якого користувача щодо роботи ресурсу.
 4. Користувачем сайту є кожен, хто зайшов за адресою http://spadok.org.ua
 5. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
 6. Редакція встановлює Правила користування сайтом і залишає за собою право вносити в них зміни.
 7. Незнання цих Правил не звільняє від необхідності їх дотримання.

Передрук і використання матеріалів

 1. Будь-яке копіювання чи розповсюдження, публікація, повне або часткове використання матерiалiв сайту дозволяється лише за умови гіперпосилання на сайт http://spadok.org.ua та вказівкою його назви "Культурно-історичний портал "Спадщина Предків". 
 2. Посилання на сайт обов'язкове і має бути відкритим для пошукових систем та повинне міститися в першому або другому абзаці тексту, в крайньому випадку - після останнього абзацу. 
 3. Для будь-яких друкованих видань - публікація матеріалів сайту дозволяється лише зі згоди редакції по офіційній електронній пошті:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 4. Для телебачення і радіо - дозволяється безкоштовне використання при усному посиланні на портал «Спадщина Предків» з вказівкою його офіційної назви 
 5. Будь-які правки в матеріалах, якщо вони будуть, повинні погоджуватися з редакцією сайту.
 6. Суворо забороняється копіювати інформацію з нашого порталу не вказавши spadok.org.ua як джерело - первинне, або вторинне.

Коментування матеріалів

 1. Коментувати публікації розміщені на сайті має право кожен його користувач. 
 2. У коментарях заборонено:
  - ображати людей;
  - вживати матюки;
  - висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш;
  - розміщувати рекламу і антирекламу;
  - висловлювати прямі та непрямі образи, наклепи чи погрози до будь-кого;
  - втручатись у веб-код з метою порушити технічну роботу сайту;
  - порушувати закони України.
 3. Коментарі користувачів, де допущені порушення цих правил, адміністрація видалятиме, а їх IP-адреса може бути забанена.
 4. Редакція має право заблокувати користувача і видалити його коментар також, якщо у тексті є ознаки того, що він підписався іменем і прізвищем іншої реальної людини, або розповсюджує неправдиву інформацію про когось.
 5. Редакція не несе відповідальності за інформацію, поширену користувачами у коментарях.

Підсумкові положення

 1. Правила набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.
 2. З усіх питань, пов'язаних з роботою сайту і розміщенням інформації на сайті, контактуйте з Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Дата редакції: 20.03.2018 р.