English German Polish Spanish

Правила сайту

Ці правила зобов’язані виконувати користувачі мережі інтернет, які перейшли за адресою http://spadok.org.ua і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу. 

 

Загальні положення

 1. Редакція сайту не завжди поділяє думку авторів інформаційних повідомлень, і не несе відповідальності за їх достовірність, а також наслідки понесені в результаті використання або невикористання інформації сайту.
 2. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо матеріалів, які містяться на сайті, будь ласка, повідомте нас за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 3. Редакція сайту готова розглянути побажання і пропозиції будь-якого користувача сайту щодо роботи ресурсу.
 4. Користувачем сайту є кожен, хто зайшов за адресою http://spadok.org.ua
 5. Коментувати публікації розміщені на сайті має право кожен користувач. 
 6. Редакція залишає за собою право редагувати надані користувачем матеріали.
 7. Редакція встановлює Правила користування сайтом і залишає за собою право змінювати їх. 
 8. Незнання цих Правил не звільняє від необхідності їх дотримання на сайті.

Передрук і використання матеріалів

 1. Будь-яке копіювання чи розповсюдження, публікація, повне або часткове використання матерiалiв ресурсу spadok.org.ua дозволяється лише за письмовою згодою редакції сайту та за умовою вказати гіперпосилання http://spadok.org.ua і підпис "Культурно-історичний портал "Спадщина Предків". 
 2. Посилання на сайт обов'язкове і має бути відкритим для пошукових систем, та повинне міститися в першому або другому абзаці тексту, в крайньому випадку - після останнього абзацу. 
 3. Для будь-яких друкованих видань - публікація матеріалів сайту дозволяється лише зі згоди редакції по офіційній електронній пошті:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 4. Для телебачення і радіо - дозволяється безкоштовне використання при усному посиланні на портал «Спадщина Предків» з вказівкою його офіційної назви і веб-адреси.

Забороняється

 • ображати людей;
 • вживати нецензурну лексику та лайливі слова;
 • підписуватися під чужим прізвищем чи іменем;
 • давати неправдиву інформацію про когось або щось;
 • висловлюватися не по темі матеріалу;
 • розміщувати рекламу чи піар;
 • висловлювати прямі та непрямі образи, наклепи, погрози тощо;
 • втручатись в html-код з метою порушити технічну роботу сайту;
 • порушувати закони України.

Користувачів, які порушили правила, Адміністрація видалятиме без попередження, а їх IP-адреси можуть бути забанені без права на поновлення.

Підсумкові положення

 1. Правила набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.
 2. З усіх питань, пов'язаних з роботою сайту і розміщенням інформації на сайті, контактуйте з Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Дата редакції: 02.12.2018