СПАДЩИНА ПРЕДКІВ

Головна Кельти

Кельти


Кельти на території України залишили великий слід, причому Карпати і Галичину сміливо можна називати їх Прабатьківщиною. Задовго до того як потрапити в Ірландію чи Шотландію, вони проживали тут, їх вірування і традиції, мистецтво і ремесла зростали в Центральній Європі. У стародавності їх звали також - галлами, бойями, валлонами. Однак, досі ця група індоєвропейських народів порівняно погано вивчена наукою. Яку роль кельти зіграли в українській історії? Чи є вони  нашими пращурами? На усі ці запитання, ми спробуємо дати відповідь, детально проаналізувавши присутність кельтів на наших землях. 

AddThis Social Bookmark Button

КЕЛЬТИ - ЧАСТИНА УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

533celtsТисячоліттями складалась етнічна карта Європи, складна й заплутана. На зорі історії народи приходили й осідали тут, змінюючи один одного. З часом одні з них зникали, натомість народжувалися нові. Так кожен народ вніс свій внесок в будівництво великого будинку європейської культури.  Приносили вони й свої таємниці, багато з яких не розкриті й понині. 

AddThis Social Bookmark Button
 

Кельтський слід в історії слов’ян

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Untit4rwrwwr3535353535rwwrwr42242442led-1В цій статті розглядаються етнічний, релігійний, лінгвістичний та археологічний аспекти кельтського субстрату праслов’ян, його домінуючу роль в часі формування слов’янської ідентичності. Аналізується обширний лексичний, топонімічний та міфологічний матеріал, пропонуються оригінальні та гіпотетичні версії щодо ранньої етнічної історії українців.

AddThis Social Bookmark Button
 

Фракійські племена на території України

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Untitled4444-4745345345348З історії відомо, що на території східної частини Балканського півострова та в районі Карпатського басейну здавна проживали фракійські племена, такі як: даки, гети, одриси, власне фракійці (лат. Thraci).Згідно з даними сучасної генетики фракійці були індоєвропейцями - носіями «арійської» гаплогрупи R1a. Ряд дослідників ототожнюють предків фракійців з племенами культур Кукутень та Вінча, споріднених з Трипіллям.

AddThis Social Bookmark Button
 


Підписатись 
на публікації проекту: