СПАДЩИНА ПРЕДКІВ

ДІЗНАЙСЯ ПОХОДЖЕННЯ СВОГО ПРІЗВИЩА

e-mail Друк

prizvyshcgaertgfgНагадуємо, що у нашій спільноті діє послуга: Аналіз та тлумачення українських прізвищ. 

Аналіз прізвища - це лінгвістичне дослідження історії походження слова - прізвища. Така наука називається антропонімікою, а також ономастикою (від грецьких слів «антропос» - «людина» і «онома» - «ім'я»). Метою антропонімічних досліджень є виявлення інформації, яку несе в собі прізвище. Прізвища аналізують вчені-лінгвісти, антропономісти. 

 

Одне із завдань фахівців нашого сайту дізнатися таємницю генеалогії українського народу. Її вивчення може дати чимало інформації про життя наших предків, у що вірували та чим вони займались, про суспільний устрій або значні події тих часів. Сьогодні у нашій базі даних понад тисяча тлумачень рідкісних українських прізвищ. Велика кількість унікальної інформації, старовинних метричних книг, етнолінгвістичних збірників, довідників дозволяє нам постійно поповнювати цей список.

Вам не потрібно займатись вивченням сотні книг та свідоцтв, перегортувати тисячі сторінок в інтернеті. Щоб отримати всю цінну інформацію про Ваше прізвище необхідно надіслати запит на тлумачення Адміністратору: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ціна послуги складає 30 грн. Після чого у найкоротші терміни (від декількох годин до однієї доби) Ви отримаєте тлумачення. 

h0R41I9MrJk

 


Поділитись у соц. мережах:
e-max.it: your social media marketing partner
 

Підписатись 
на публікації проекту: